אפשרויות להטמעת ספות מעוצבות בסלונים ביתיים

בחירת ספות מעוצבות היא בחירה בסלון דקורטיבי, מעוצב ובעל מראה מזמין. מיטב הדגמים של ספות מעוצבות ניתנים לבחירה באתר זה. מהן אפשרויות הסידור? בימינו, הן מאד רבות. ניתן ליצור חצי טבעת עגולה של ספות דקורטיביות, או להשתמש בעיצובים מלבניים המוכרים לנו מהשגרה: ספות במרכז החדר או ספות פינתיות לעיבוי אחת מפאותיו. היתרון בהצבה זו הנו הגדול מכולם משום שהוא לא יוצר נימות ריקות בשטח החדר, מפנה שטחי רצפה גדולים ומאפשר לה לקחת חלק פעיל בעיצוב חדר האורחים. מהן האפשרויות שלכם, אם כן, לבחירת ספות מעוצבות?

ספות מודרניות בעלות לוק מינימליסטי אטרקטיבי

ספות אלו מעוצבות בסגנון מודרני ומבוססות על אלמנטים בתחום העיצוב העכשווי: משענות קוויות או אלכסוניות קלות, כריות הישענות דקות ותצורה מלבנית בכל רחבי הרהיט. בדרך כלל הוא יהיה ניחן בצבעים בהירים. חומר הייצור עשוי להיות בד, בד דמוי עור ולעתים גם עור אמיתי, שמעלה את שווי הרהיט. ואולם, גם בבד – יתרונות רבים במיוחד בענף הניקיון. לאחרונה, משתמשים בייצור ספות מעוצבות בבד רחיץ, אשר מעלים כתמים מחומרים שנשפכו עליו ושומר על עצמו נקי מהכתמות לכל תקופת השימוש.

ספות מעוצבות בסגנון אותנטי עם משענות עבות ועגולות

כאשר משענת הספה עבה ומזדקרת בצורת חצי עיגול דמוית בטנה, מדובר ככל הנראה בספה אותנטית. בדרך כלל, חברות רהיטים המשווקת דגם זה לא תבחרנה בדגם שנראה כפרי לחלוטין עם עצים מגולפים חשופים, אלא תשמור על תבנית העיצוב המודרנית ותעבה אותה מעט עם המוטיב העגול העבה. לכן, ספה זו בהחלט מתקבלת על הדעת בבתים מודרניים. למי היא תתאים במיוחד? לבתים בהם חדר האורחים ענק ויזדקק לרהיטים עבים בשביל להביע חזות עיצובית מתאימה באופן רלטיבי.

בחירת ספות מעוצבות בפועל

את הבחירה מומלץ לממש בבית רהיטים יוקרתי הבקיא ברהיטי בית מן המעלה הראשונה. מקום זה הנו חברת הרהיטים קוביקס. בחברה זו תוכלו למצוא פריטי ריהוט מודרניים מתקדמים המבוססים על ייצור איכותי ועל מיטב חומרי הייצור. ניתן להסדיר ספות מעוצבות בסגנון מלבני או עם משענת עגולה ומלאה, על פי הגוון הנדרש. תצורות המיקום של ספות מעוצבות אינן מעטות. ניתן לרכזן כמערכות ישיבה פינתיות, במרכז החדר או מערכות ישיבה חצי עגולות. בואו לבחור את הספות המועדפות עליכם בקולקציית הבוטיק של חברת Cubix ולעבות את הבית שלכם בעיצוב מתקדם וברמת נוחות חסרת פשרות במהלך הישיבה.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×