אקססוריז וריהוט משלים לחוויית מגורים מושלמת

אלו פריטים של אקססוריז וריהוט משלים ניתנים לרכישה לבית הלקוח? בואו להכיר דגמים נבחרים של חפצים ורהיטים קטנים שיעשו את ההבדל בין בית ממוצע לבית מאובזר ויאפשרו לכם להתנהל בקלות יתר במקום מגוריכם. אם אתם מחפשים לשדרג את התשתיות הקיימות לאחר גמר פרויקט הריהוט, במחלקת אקססוריז וריהוט משלים בחברת הרהיטים ניתן למצוא את כל הפריטים הנדרשים לחוויית מגורים מהנה ומענגת במיוחד.

אקססוריז לבית

אקססוריז לבית הם חפצים שונים שיעבו באופן אופטימאלי מקומות שונים בבית. לדוגמה, מראה ייעודית לקונסולה. ניתן לרכוש אותה עם מעמד או ללא מעמד. המשמעות של מראה עם מעמד – שהיא לא בהכרח ניידת כי ניתן לשדך אותו לקונסולה או לשים פרזול ייעודי שיחבר את המעמד הנייד אליה. לעומת זאת, ישנם פתרונות המשאירים מראות אלו ניידות ובכך מאפשרים לכלך אחד לטייל בעמדה ולמצפות בZוויות שונות דרך מראה זו. המרעה מתאימה במיוחד לחללים עם קונסולות או רחבות איפור ביתיות בחדרי מגורים.

ריהוט משלים לבית

במחלקת אקססוריז וריהוט משלים ניתן למצוא תמורות שונות שיעבו את מצבת הריהוט שלכם ויהפכו את האחסון הביתי לחוויה מרובת אפשרויות. ניתן לרכוש התקני אחסון ביתיים להצבה על הרצפה והתקני אחסון ביתיים לתלייה על הקיר, למשל כונניות לשולחנות או לארונות בגובה נמוך. כונניות אלה מאפשרות מקומות אחסון נוספים במרחב בית הלקוח. התקנים להצבה על הרצפה, לעומתן, הם מדפי כוורת או מדפים בודדים לתלייה ישירה על הקיר. באמצעות עזרי ריהוט משלים אלה ניתן לעבות את שטח הבית ובפרט את החדר אותו אתם מחדדים מבחינה דקורטיבית.

צריכת אקססוריז וריהוט משלים ביתי מן המעלה הראשונה

על מנת להבטיח איכות במוצרים שאתם קונים, מומלץ להסדיר את הרכישה בחברת רהיטים המתמחה בפתרונות אחסון, מראות ועזרים ניידים לבית. בחברה זו תוכלו לקבל לא רק הצעת מחיר אטרקטיבית אלא גם הצעה למוצרים שנראים כמו תשתיות הבית שלכם להמשך עיצובי נדרש. בדרך זו אתם לא רק קונים מה שצריך אלא גם מה שהכי מתאים ברמה החזותית ונהנים משרידות ועמידות חסרת פשרות עבור כל מוצר חדש.

אקססוריז וריהוט משלים מבית קוביקס רהיטים

בחברת קוביקס רהיטים מספקים אקססוריז וריהוט משלים מן המעלה הראשונה. החברה משווקת את הפריטים שלה בהתבסס על קשרים עם ענקיות ריהוט מרחבי העולם המייצרות גם תכולה משלימה למגורים בבית. ניתן למצוא מבחר של פתרונות אחסון ומראות לקונסולות בעיצובים מרחיקי לכת.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×