אקססוריז לבית – אביזרים משלימים להתוויית העיצוב

אקססוריז לבית הם אביזרים המאפשרים את חידוד עיצוב הבית ועל הדרך שיפור בפונקציונאליות ובתפקוד הפנימי שבתוכו. אלו הפרטים הקטנים שלא הבנו איך יכולנו בלעדיהם קודם לכן. ניתן למצוא אותם בעיקר בתחום האחסון הרצפתי או התלוי על הקיר. להלן סוגים שונים של אקססוריז לבית שעשויים לעניין אתכם.

כונניות מדפים לסלון לצד המזנון

אם המזנון שלכם אינו יכול להכיל עוד פריטים אך הסלון הולך ואוגר אותם ללא מקום קבוע, זהו בדיוק הזמן לרכוש כוננית מדפים ייעודית עבורו. ניתן להתקין אותה מעל המזנון וליהנות מאחסון עילי באיכות חסרת פשרות. חשוב לבחור אקססוריז לבית מסוגים אלה בהתאם לתכולה שברצונכם לשים שם, כ הרכישה נעשית על פי משקל הנשיאה בשביל להבטיח את הצלחתה ואת בטיחות השימוש בבית.

כוורת מדפים רצפתית לצד המזנון בסלון

כוורת רצפתית בשונה מכוננית היא מוצר להעמדה על הרצפה. היא מזכירה מאד ספרית בית מעוצבת רק שהיא יותר קטנה ומיועדת לפריטים משלימים ולא בהכרח לספרים וחוברות. כוורת מדפים זו ניתן לרכוש בעיצובים שונים, ברמות שונות של גדלי מדפים ובפריסות שונות שלהם ברחבי הרהיט: קטנות מעל הגדולות או להיפך, או בסדר קראי עם גדלים משתנים בחטף. אלו אקססוריז לבית שחשוב לבחור בהתאם למתבקש עבור האחסון המשלים.

בחירה מעשית של אקססוריז לבית

אקססוריז לבית חשוב לבחור בחברה ייעודית שיש בה פריטים אלו ושיכולה להתאים אותם במדויק למה שאתם זקוקים לאחסן. בחירת אקססוריז לבית, על כן, מומלצת במיוחד לביצוע בחברת רהיטים מקצועית המתמחה בפתרונות אחסון. בחברה זו תוכלו למצוא קולקציה של אקססוריז לבית בעיצובים שונים הן בגוון והן בצורה, בהתאמה מושלמת למרחב הביתי שלכם.

קוביקס – אקססוריז לבית בהתאמה אישית

בחברת "קוביקס" משווקים אקססוריז לבית בהתאמה אישית בהתאם להעדפות ולהתנהלות שלכם. החברה מתמחה בפתרונות אחסון מסוגים שונים המשלימים את הנעשה ברחבה הביתית. לחברה מבחר של אקססוריז קטנים בהרבה המשמשים גם לאחסון ותלייה בחדרי שירות לסוגיהם, מטבח, אמבטיה וכד'. החברה מתנהלת עם אקססוריז לבית גם בתחום הטיפוח ומבססת את פועלה על מראות מהודרות לתלייה על הקיר או להחזקה ידנית. קוביקס מספקת למשתמש את חוויית הבוטיק המושלמת לבחירת אקססוריז לבית מן המעלה הראשונה. פריטים אלו מספקים שימוש פורה בתשתיות הבית והופכים את חוויית המגורים להרבה יותר אטרקטיבית. על כן, מאד מומלץ לבחור אקססוריז לבית וליהנות מכל היתרונות שדל אביזרים משלימים אלה.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×