בחירת שידות עץ לבית – כך תעשו את זה נכון

שידות עץ הנן כלי אחסון לחדרי עבודה. ניתן לשים בהן ספרים וציוד משרדי. הן יכולות לשמש גם ככלי אחסון סלוניים כתגבור למזנון. מעוניינים לדעת כיצד לבחור שידות עץ? במאמר זה אנו מספקים את כל הכלים כדי לסייע לכם לבחור ברהיט המושלם לביתכם.

גבשו את עיצוב שידת העץ שלכם

יש לבחור את שידות העץ בהתאם למראה דקורטיבי ייחודי: צבע, צורה נדרשת, וכד'. מומלץ לעשות זאת כשאתם נמצאים בחדר המיועד לאחסון השידה על מנת לספק לעצמכם תוצאת עיצוב אופטימאלית. רהיטי אחסון אחרים בחדר עשויים לספק לכם השראה, וכמוהם גם רהיטים אחרים אשר צפויים להיות ממוקמים בסמוך לה.

ממשו את הבחירה באתר אינטרנט של חנות רהיטים

אתר אינטרנט זה מספק למשתמש הדמיית מחשב, באמצעותה הוא יכול לבחור שידות עץ על פי העיצוב שהתגבש. אם תכננתם עיצוב לשידה שלכם, צבע, צורה, מספר קומות אחסון וכד', ניתן לבדוק בהדמיית המחשב של חנות הרהיטים האם ישנה שידה כזו, להקליק עליה ולהשוות אותה למראה החדר בו השידה תאוחסן, לצורך ווידוא שמדובר ברהיט שמתאים ויזואלית למרחב.

בדקו מהן המידות של השידה שנבחרה

חשוב לבדוק שהמידות שלה עולות בקנה אחד עם מה שאתם צריכים בחדר. במידה ויש לכם הקצאת מקום מסוימת, לא תוכלו לבחור שידוץ עץ שחורגות ממנה. אם מצאתם שידה גדולה מכך, בדקו בהדמיית המחשב האם ישנו דגם מוקטן שלה והאם הוא עונה על הצרכים העיצוביים והמעשיים שלכם. במידה ואין, חפשו שידות עץ בעלות עיצובים אחרים, או דומים לאלו שתכננתם לרכוש.

ודאו כי השידה מתאימה לפרספקטיבה של החדר

פרספקטיבה הוא אותו סעיף בעולם העיצוב שמונע הצבת רהיטים באופן מגושם במרחב. רהיטים עשויים להיות מגושמים משני טעמים: או שהם נראים כלואים בחדר קטן או שהם חסרי השפעה בחדר גדול ורחב. כדי להימנע מהטעויות הללו, מומלץ לבחור מראש שידות עץ כהות ובעלות ממדים דקים של הרגליים ושולי המדפים אם מדובר בחדר קטן. בחדר גדול, יש לבחור שידות בצבעים בהירים, עם ממדים עבים על המדפים וברגליים. בדרך זו, תימנעו מהכנסת רהיט שלא יתאים לעיצוב החדר ותצרו סביבת עיצוב מושלמת.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×