מה חשוב לדעת לפני שבוחרים ספריות מתכת בשילוב עץ

ספריות מתכת בשילוב עץ מספקות לכם את הבחירה המושלמת של עיצוב רחבת הקריאה בבית. במאמר זה נספק לכם ממש את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לגבש בבתיכם ספריות מעין אלה. היתרונות שלהן הם במתכת, שהיא אלחלד ועל כן לא מתחמצנת ונשמרת כמו חדשה למשך זמן רב. גם בעץ ישנם יתרונות עצומים בייחוד בתחום הצביעה, שנחשב לקבוע בחומר זה, בניגוד לחומרים אחרים בהם הוא דוהה. בימינו, ניתן לצבוע גם מתכות אבל לא בעצמכם, אלא בצביעה תעשייתית ייחודית ועל כן אינכם חייבים להיצמד לגוון האפור או הכסוף על מנת שתהיה לכם ספרייה מתכתית.

גיבוש מראה הספרייה הכולל

זה צריך להיות הטריגר הראשוני שלכם. ברגע שיש לכם אותו, אפשר לומר שחיפוש הספרייה, לאור הפסקאות הבאות שנלמד, לא תהיה משימה מאד קשה. בשלב הנוכחי, עליכם לחשוב כיצד הספרייה תיראה: תכסה את הקיר כולו או חלק ממנו? תגובש בצבעים קלאסיים לפיהם מתכת היא אפורה, עץ הוא חום, או לפזול לכיוון המודרניזציה עם צבעים מלאכותיים שלא ייראו בהכרח מתכת ועץ טבעיים? חשוב לתכנן לפרטי פרטים גם את גודלי המדפים. הם לא מוכרחים להיות קבועים ואפילו לא סימטריים בגודלם. בהתאם לממדי הספרים שיש לכם בבית אפשר לגבש את התכנון שהכי יתאים לביתכם.

מציאת ספק השירות הטוב ביותר

ספק השירות של ספריות מתכת בשילוב עץ הכי כדאי שיגיע מהשוק הפרטי הבודד. בשונה משוק רשתות השיווק, שם מחויבים לעשרות אלפי לקוחות בשנה, וגם לקו מכירת מוצרים מאד נרחב שאינו בהכרח עוצר רק בריהוט ובהחסני יוקרה, בחנות רהיטים לא מסונפת, שפועלת באופן פרטי, אתם יכולים למצוא ספריות מתכת בשילוב עץ שממש ישלימו את מה שאתם צריכים בהתאם לתכנון העיצובי והמבני שגיבשתם בפרק הקודם של מאמר זה.

איתור דגם הספרייה בחברת CUBIX רהיטים

בקוביקס רהיטים קל מאד לאתר את דגמי הספריות הנדרשות לבתיכם. החברה הנה בית מומחים לעיצוב ספריות מתכת בשילוב עץ, וזאת משום שהיא עובדת עם יצרני רהיטים מודרניים מובילים ברחבי העולם. בחברה זו תוכלו להיחשף למכלול גדול מאד של ספריות מתכת בשילוב עץ ולבחור בדגם המיטבי. מומלץ שהדבר ייעשה בהדמיית מחשב כדי להיחשף לכמה שיותר דגמים סימולטנית ועוד בלי לצאת מהבית.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×