דברים שכדאי לדעת על בחירת רהיטים בהתאמה אישית

כאשר אתם נמצאים בשלב בחירת הרהיטים למבנה שלכם, חשוב מאד להכיר מספר נושאים מהותיים שיסייעו לגבש את אפיונם בהצלחה. בחירת רהיטים בהתאמה אישית היא נושא מקצועי שחשוב להכיר מספר נקודות-מפתח חשובות בו לפני שנגשים לבצעו, הלכה למעשה. במאמר זה נלמד כיצד יש לבחור רהיטים בהתאמה אישית ביסודיות ובאחריות.

תכננו את המבנה של כל רהיט שיוצב במבנה

ספריות, שידות וקונסולות עשויות להיות גבוהות וצרות או רחבות ונמוכות. שולחנות סלון יכולים להיות בעלי גודל אחיד או מחולקים ל- 3 שולחנות קטנים הניתנים להזזה. פינות אוכל עשויות להיות בעלות שולחנות נפתחים לאירוח אורחים או בגודל קבוע. חשוב לבחור את הרהיטים בהתאם למבנה המבוקש עבורכם.

גבשו את עיצוב הרהיטים הנדרש

חשוב לבחור בעיצוב שימצא חן בעיניכם ואם מדובר בבית עם ריהוט קיים – אז כזה שישלים את מראהו וייצור בו את השלמות הנדרשת. ככלל, אם אין רעיון מוגדר לעיצוב רהיטים, מומלץ להתמקד בעיצוב המודרני. הוא קל ליישום, לא מתבסס על ידיות פרזול ודלתות מגולפות ולכן קל להטמעה בכל מקום בבית מבחינה ויזואלית. חשוב לבחור ברהיט דק אם החדר קטן וברהיט עבה אם החדר גדול על מנת להבטיח פרספקטיבה נאותה בבית ללא הצבה מגושמת של רהיטים גדולים או קטנים מדי.

ממשו את הבחירה בהדמיית מחשב מקצועית של חנות רהיטים

חנות רהיטים פרטית היא הכתובת שלכם למימוש בחירת הרהיטים שלכם. בשונה מחנות של רשת שיווק, מדובר במקום שיספק לכם שירות מלא ויסודי ולא יתקשר אתכם דרך קטלוגים ואולמות תצוגה. אנשיו ילוו אתכם עד למציאת רהיטים בהתאמה אישית מדויקת לצרכים שלכם. הדמיית המחשב של חנות הרהיטים קלה מאד לשימוש ומאפשרת את מציאת הרהיטים הנדרשים בקלות רבה ביותר.

לפני הבחירה – הקפידו לוודא שאתם יודעים מהן מידות הרהיטים

חשוב לוודא שאתם יודעים מהן מידותיו של כל רהיט, גם מידות העובי כפי שצוין בפרק העיצוב של מאמר זה אבל גם מידות פיזיות המבטיחות כי הרהיט יכול להיכנס לחדר המבוקש. חשוב מאד לוודא שאתם מכניסים לבית שלכם רהיטים במידות הנכונות כדי להבטיח את התאמתם למיקומים הנדרשים, ולשאול את צוות החנות במידה והמידע אינו מופיע בדף הרהיט.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×