דברים שכדאי לדעת על בחירת שידות עץ לבית הלקוח

שידות עץ הן רהיטים שמאד חשוב לדעת כיצד לבחור גם כאשר הן לא מיועדות להצבה ליד המיטה. ישנן שידות אחסון המשלימות ארונות, ספריות וכונניות חדרי מגורים. הן נדרשות כאשר התכולה בחדר מרובה ונדרש עזר-אחסון נוסף להשלמתו. כיצד מומלץ לבחור שידות עץ לאחסון בחדרי מגורים? במאמר זה אנו מספקים את כל מה שבאמת חשוב לדעת בנושא זה.

גיבוש נכון של מבנה השידה

מבנה השידה תלוי לגמרי בכם. יש שיעדיפו שידה רחבה ויש שיעדיפו שידה צרה בה כל המדפים נמצאים בקרבת המשתמש. בנוסף, ניתן לגבש שידה עם מדפים פתוחים ומדפי מגירה ודלת או לבחור בדגם שיש בו שילוב של שני סוגי המדפים. חשוב לבסס את בחירתכם על מבנה בו אתם מורגלים להשתמש ואשר מגבה את התכולה המאוחסנת בו. אם מדובר בשידה שמאוחסנת בחדר שירות, למשל, ייתכן שתצטרכו מדפים סגורים לאחסון מוגן של תרופות.

תכנון מדוקדק של עיצוב השידה

בגדול, אם לא הגעתם עם רעיון מגובש מראש, מומלץ להתמקד בעיצוב המודרני נטול ידיות הפרזול והדלתות המגולפות. זהו עיצוב שקל מאד ליישם אותו בבית והוא מתבסס על גימורים מבריקים ויפים אשר קל לשילוב בכל מקום. יש לבחור בצבע שישתלב בחדר בו תוצב השידה, ואם זהו הרהיט הראשון שאתם בוחרים, התמקדו בגוון המועדף עליכם וגבשו על בסיסו את עיצוב החדר בהמשך. כך למשל שידות לילה יקבלו עיצוב ייחודי ושידות לסלון יקבלו עיצוב ייחודי אחר. חשוב לבחור בשידה בעלת מידת עובי מתאימה. אם החדר גדול, יש לבחור שידה עבה ואם הוא קטן – יש לבחור שידה דקה כדי להימנע מעיצוב מגושם.

יישום בחירת שידות עץ בפועל

בפועל, את שידות העץ בוחרים באמצעות הדמיית מחשב של חנות רהיטים פרטית. הדמיית מחשב זו מאפשרת לכם ליהנות ממבחר גדול של שידות עץ ולקבל שירות מצוין על כל שידה. בנוסף, בחנות רהיטים פרטית בוחרים לעבוד רק עם רהיטים אקסטרה עמידים, כאלו שעומדים בתקנים מערביים מחמירים ועל כן מזכים את הלקוח בעמידות רבת שנים ובשימוש בטוח. הדמיית המחשב קלה לשימוש ומאפשרת איתור שידות עץ בהתאם למבנה ולעיצוב אשר גיבשתם. השירות כולל הובלה, התקנה ואחריות. המשתמשים צפויים ליהנות מהתקן אחסון קל, נוח ועמיד ביותר.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×