דברים שכדאי לדעת על הזמנת ספריות מתכת

בחירת ספריות מתכת לבית ולמשרד מבטאת את אופן אחסון הספרים והרכוש הקבוע בחדרים בהם הן מוצבות. כמו כן, יש להן השפעה עיצובית מכרעת על כל חדר פנימי. לכן, במאמר זה תוכלו ללמוד כיצד לבחור ביסודיות ספריות מתכת שיתאימו לכל חדר בהן הן מוצבות. המאמר יחלוש על נושאים כמו מבנה הספרייה, עיצובה, ודרכי הבחירה הטובות ביותר שלה בפועל, כולל רכישה. קריאה מהנה!

תכנון המבנה של ספריית המתכת

לספריית מתכת – מבנה המבטא את אופן השימוש בה. יש קוראי ספרים המעדיפים ספריות גבוהות על פני ספריות נמוכות ורחבות כדי לחסוך מקום בחדר שישמש להצבת החסנים אחרים או תליית תמונות. יש להיעזר בהדום כדי להשתמש במדפים הגבוהים שנושקים לתקרה. לאוהבי הספריות הרחבות יש כמובן היצע של רהיטים בגובה חצי אט מעט למעלה מכך, מה שמאפשר לפרוס את הספריות לכל רוחב הקיר וליהנות מחלק עליון פנוי. שאלת נוכחות גב הספרייה חשובה אף היא. ניתן לבחור ספרייה עם מדפים שהם רק פרזול, ללא קירות וגב, או ספריות עם גב.

תכנון העיצוב של ספריות המתכת

ספריות מתכת מבוססות על עיצוב המבטא את השאיפות במבנה. אם המבנה כבר מפורזל, מכיל מזנונים ודלתות עם ידיות ופרופילי מתכת, מומלץ לבחור ספרייה עם פרופיל מתכתי בצבע זהה. אם זהו מבנה מיותם, והספרייה היא הרהיט הראשון בו, יש לקבוע את הצבע בהתאם לשאיפות שלכם. ניתן לבחור ספריות מתכת בצבע שחור, לבן וגווני ביניים כמו שמנת, שחור בזלתי, ועוד.

בחירת ספריות מתכת בפועל

את הבחירה והרכישה בפועל של ספריות מתכת מומלץ להסדיר בהדמיית מחשב של חברת רהיטים פרטית. בשונה מחנות שהיא חלק מרשת שיווק, בחברה זו תוכלו למצוא גם מבחר גדול יותר, גם רהיטים איכותיים יותר וגם את העיצוב ואת המבנה שגיבשתם בקלות רבה. אנו ממליצים לברור את מידות העובי של ספריות מתכת ולרכוש אותן דקות לחדרים קטנים ועבות לחדרים גדולים. הדמיית המחשב מאפשרת לכם לבחור ספריות מתכת בלי לצאת מהבית, תוך שהמידות של המדפים וההתקן כמכלול מצוינות בדפי המוצרים השונים. באופן זה ניתן לגבש לא רק ספריות מתכת אלא סלונים וחדרי אירוח שלמים על רהיטיהם.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×