דברים שכדאי לדעת על הזמנת רהיטים בהתאמה אישית לבית

מעוניינים להסדיר רהיטים בהתאמה אישית לבית? במאמר זה ניגע במה שחשוב באמת כדי לממש זאת ביעילות ובקלות. בל נשכח כי כניסה לבית חדש וריהוטו אינן משימות קלות והן טומנות בתוכן לא מעט מחלוקות בין השותפים למגורים. ההמלצה שלנו היא לשבת ולתכנן את מראה הריהוט בכל חדר ימים ואף שבועות לפני שבכלל עוסקים בהזמנת הפריטים. את הריהוט ניתן להסדיר בקלות כאשר יש לכם תכנון מדוקדק, אותו נלמד ליישם במאמר זה.

תכנון מבני של הרהיטים – כאן הכל מתחיל

התכנון המבני חף מאלמנטים אומנותיים. זו יחידת הבסיס, שבאה לשאול מהו הייעוד של הרהיט? אם מדובר בקונסולה, האם זו קונסולת סלון גדולה שמחליפה מזנון (זה קורה בסלונים קטנים בהם אין מקום מספק להברגת מזנון לקיר) או קונסולה קטנה להצבה מזדמנת במסדרון? האם שולחן הסלון יהיה מרכזי או יתבסס על סט של 2-3 שולחנות הניתנים להפרדה? האם הספרייה שלכם מצריכה גב או יכולה להתבסס על מדפים ללא משטח אחורי? אלו שאלות העוסקות באופן השימוש המעשי בכל רהיט וזה מה שצריך להילקח בחשבון לפני כל שיקול עיצובי. רהיט שלא מתאים לשימוש הדיירים אינו שווה את ההשקעה ורצוי שלא ייבחר.

תכנון הרהיטים ברמה העיצובית – להצגת פריטים אטרקטיביים

רהיטים בהתאמה אישית לבית צריכים להתאים לקונספט העיצובי המבוקש לכם, ואם זה בית מרוהט עם ריהוט משלים, אז גם לקונספט העיצובי הקיים בתוכו. מי שאינו סגור על נישות העיצוב הכפריות והקלאסיות, המכילות חריטות, גילופים ופרזול מיוחד, מומלץ שיפנה לעיצוב המודרני. הוא מאד קל ליישום, ויוצר מראה מרשים ומרהיב עין בכל חדר לא פחות מהעיצובים האותנטיים. חשוב לבחור את הצבע הייעודי של כל רהיט ואת מידת עוביו. בחדר גדול מומלץ שהעובי יהיה גדול ובחדר קטן מומלץ שהוא יהיה קטן כדי לשמור על פרספקטיבה עיצובית נאותה.

מימוש הבחירה – בהדמיית מחשב בלי לצאת מהבית

רהיטים בהתאמה אישית לבית מסדירים בהדמיית מחשב מתקדמת המאפשרת לכם לבחור נישות עיצוב מודרניות ברמות גבוהות במיוחד. ההמלצה היא לגשת להדמיית מחשב של חנות פרטית ולא רשת שיווק, שם גם ניתן למצוא מבחר גדול יותר וגם לקבל שירות טוב יותר על כל קנייה שתבצעו.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×