דגמים נבחרים של כורסאות מעוצבות

הכורסא היא הרהיט המרכזי לישיבה בסלון. לא רק שהוא מרכזי, הוא גדול ועוצמתי, גם ביחס אליהן. ואולם, זו רק גישה אחת שניתן להציג. כמובן שמי שטרח לרכוש את כל סט הישיבה הסלוני שלו במקום אחד, יקבל הצעה אטרקטיבית לרכישת כורסא מהקולקציה של הספות אותן בחר. זו גישה שאמנם מתאימה לקניינים רבים אך מי שמבקש להנחיל עיצוב מעניין למדי יעכב את רכישת הכורסא ויבחר אותה באופן שונה מהבחירה של הספות. בדרך זו הוא מביע את העוצמה שברהיט החדש והופך אותו לסוליסטי באופן מעורר השראה. מעוניינים לדעת אלו דגמים של כורסאות מעוצבות ניתן לרכוש בחברת הרהיטים בימים אלה?

כורסאות קבועות ללא מכניקה

כורסאות מעוצבות אלה נחשבות לבסיסיות ביותר לרכישה. מתקבל רהיט שיש לו גוף ישיבה ומעליו משענת. רהיט מסוג זה בדרך כלל נרכש יחד עם הספות ומהווה את המשך העיצוב שלהן. כורסאות מעוצבות מסוג זה ניתן להסדיר מבד, מעור או מחומר דמוי עור. היתרון המרכזי ברכישתן הוא שלא צריך לשבור את הראש עם עיצוב כורסא נפרד. הן נמכרות יחד עם מערכות ישיבה ולכן יתאימו לעיצוב חלל הישיבה בוודאות.

כורסאות ריקליינר עם משענות מתכווננות

כורסאות אלה מכילות משענת רגל לה נהוג לקרוא בלעז "ריקליינר". המשענת של הגב מתכווננת. בדגמים מוזלים של כורסאות מעוצבות מסוגים אלה, הכוונונים נעשים באמצעות מכניקה פשוטה של הזזת ידיות נלוות על גביהן. בדגמים יוקרתיים יותר מדובר על הפעלה חשמלית אוטומטית. כורסאות מעוצבות אלה מתאימות מאד לצפייה בטלוויזיה ואידאליות עבור מי שמחפש עיצוב שונה מזה של הספות להתוויית שכבה דקורטיבית עוצמתית נוספת במרחב האירוח.

סוגי עיצובים עבור כורסאות

ניתן לבחור בעיצוב מודרני עם משענת שטוחה ותצורה מלבנית, לצד עיצוב בוטיק אותנטי המבוסס על משענת דבשתית מלאה מעט וצורה עגולה בקצוות הדפנות. חשוב לבחור כורסאות מעוצבות בהתאם למראה הכללי של חדר האורחים אותו מעצבים ובהתאם לחזון הדקורטיבי שלכם.

Cubix – כורסאות מעוצבות בהתאמה מיוחדת לבתיכם

בחברת Cubix ניתן לבחור כורסאות מעוצבות בהתאם לדרישותיכם. הכורסאות של קוביקס ייקחו את העיצוב המרחבי שלכם למעלה הבאה וייצרו בסלונכם את כל הנדרש מבחינה חזותית. לקוביקס, סוגים שונים של כורסאות, חלקם מבוססים על מבנים קבועים וחלקם על כוונוני משענת ומעמדי רגל. בחירת כורסאות מעוצבות נעשית בפשטות באמצעות הדמיית מחשב, באמצעותה ניתן לבחור את הדגמים המתאימים ביותר לשילוב במרחב הסלוני שלכם על פי סגנון העיצוב ופרקטיקת השימוש הרצויה.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×