דגמים נבחרים של קונסולות לכניסה לבית

מה ניתן לומר על קונסולות לכניסה לבית? קונסולות אלו מגשימות למעשה את החזון של כל מי שמבקש להתאפר ולהסתדר רגע לפני היציאה ממשכנו וכשהוא שב אליו, שיהיה איפה לשים את הארנק והמפתחות ולחוש תחושה של בית ללא מחויבויות. אלו דגמים של קונסולות לכניסה לבית ניתן להסדיר? בואו ללמוד הכל על רהיטי היוקרה המבוקשים ביותר בקרב בעלי בתים חדשים.

קונסולות שולחניות ממודפות

קונסולות אלה הן קונסולות חד מדפיות. המדף נמצא בחלק העליון שלהן והן עשויות לעמוד על רגלי עץ או מתכת בעיצובים שונים. קונסולות אלו מכילות את כל הנדרש עבור מי שחפץ או חפצה להתאפר לפני היציאה מהבית או להציב את תכולת היד עם החזרה אליו. קונסולות אלו נראות כמו שולחנות רק יותר גבוהות ורוחב המדף מאפשר הצבה של תכולות ידניות מרובות בו זמנית. אלו ללא ספק רהיטי מופת שרבים וטובים שואפים להם בבתיהם על מנת לשכלל את אופציות האחסון וגם לשפר את העיצוב.

קונסולות עם מקומות אחסון סגורים ומדפי פנים

קונסולות לכניסה בסגנון זה מכילות, בנוסף למדף עליון, גם מיני מדפים פנימיים ולעתים גם מגירות. המטרה שלהן היא לא רק לספק אמצעי עזר לאיפור מול מראה אלא גם לאחסן כלים הקשורים לפעילות זו כמו סומק, אודם וכיוצא באלה. כמו כן המדפים מיועדים להצבה של תכולה שמורה שנדרשת בכניסה לבית. אלו קונסולות שלא רק משחקות תפקיד של התנהלות בחזרה או ביציאה מהבית אלא ממלאות גם תפקיד אחסון קבוע לחלק נכבד מתכולת הבית. ניתן לעצבן בדרכים שונות, עץ, צבעים מודרניים, רגלי עץ או רגליים מתכתיות דקות לבחירתכם.

בחירה מומלצת של קונסולות לכניסה

מומלץ לבחור קונסולות לכניסה על פי עיצוב הרחבה בכניסה לבית ובהתאם לצרכים התפעוליים שלכם. את הבחירה מומלץ להסדיר בחברת רהיטים חדשים המתמחה בשיווק קונסולות לכניסה לרחבות ביתיות. בחברה זו תוכלו למצוא דגמים מרובים של קונסולות שייקחו את העיצוב הביתי שלכם למחוזות שאתם חפצים בהם.

בחירה מעשית של קונסולות לכניסה מבית Cubix

חברת Cubix מספקת ללקוחותיה קונסולות לכניסה בעיצובים חסרי תקדים ועם מדפים תפעוליים מסוגים שונים, פתוחים, סגורים או מדפי ראש בודדים. ניתן לבחור קונסולות לכניסה בקלות וביעילות באמצעות הדמיית המחשב של חברת קוביקס. היא מספקת מגוון של תמונות מקולקציית הקונסולות ומהן ניתן לבחור את המתאימה ביותר לחזות רחבת הכניסה הביתית, כמו גם לצרכים הפרקטיים שלכם.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×