הדומים מעוצבים בקרבת ספריות ופתרונות אחסון

אם הסלון שלכם מעובה במזנונים, ספריות וארונות גבוהים מאד המיתמרים לגובה של 2.4 מ' ואין לכם דדך להגיע אליהם אלא עם כסאות המטבח, הפכו את הריטואל לקבוע ורכשו הדומים. הדומים הם רהיטים שנועדו בדיוק למטרה הזו: לעמוד עליהם לשם הגעה למדפים הגבוהים. בשונה מתיבות כביסה או שרפרפים שרוכשים בחנויות רגילות, כשאתם לקוחות של חנות רהיטי בוטיק אתם מקבלים הדומים מעוצבים המשתלבים במרחב רהיטי האחסון שלכם באופן חד ערכי ומאפשרים עיבוי דקורטיבי חסר תקדים של המקום.

הדומים בסגנון מודרני – הכי מומלצים

הדומים מעוצבים מודרניים ברי שילוב בכל בית ובכל חדר על שלל סגנונות העיצוב האפשריים. כאשר אתם בוחרים עיצוב מודרני, אתם למעשה בוחרים בשילוב חסר תקדים וחד ערכי שיתאים לכל מקום. הצבעים בעיצוב המודרני מעודנים והתצורה המלבנית משתלבת כמעט בכל מקום אפשרי. האלמנטים הללו, שמבטאים את המינימליזם המודרני, מאפשרים לכם למצוא בקלות הדומים מעוצבים בהתאמה למרחב המבוקש בסלון הביתי.

בחירת סגנון חזותי המתאים לנישה המבוקשת

כאשר בוחרים הדומים מעוצבים מודרניים, קל מאד למצוא את הסגנון החזותי שצריך לאפיין את המרחב שלכם: הדומים בהירים או כהים, נמוכים מאד או נמוכים בגובה סטנדרטי, הדומים עם דפנות 90 מעלות מלאות או מעט מעוגלות, ועוד. את הסגנון החזותי המתאים קל מאד למצוא באמצעות הדמיית מחשב של חברת רהיטים המתמחה בשיווק הדומים מעוצבים.

חומרי ייצור איכותיים ועמידות חסרת פשרות

חומרי הייצור לא רק חזקים אלא גם עמידים בנראות שלהם. הצבע שלהם לא דוהה גם לאחר דריכה ממושכת או שימוש אינטנסיבי ותכוף. הודות לכך, הדומים מעוצבים נשארים כאן בשביל לייצג אתכם בכבוד גם לאחר תקופת שימוש ארוכה מאד. הודות לכך, צרכנים רבים משתמשים בהדומים שלהם לא רק בשביל לסדר את התכולה שממוקמת בגובה אלא גם כפתרונות ישיבה לכל דבר ועניין.

הדומים מעוצבים מבית קוביקס רהיטים

בואו לבחור הדומים מעוצבים מבית קוביקס רהיטים וליהנות מכל היתרונות: רהיטים מעוצבים ומלוטשים המתבססים על חומרי ייצור מן המעלה הראשונה, עם צבעים מגוונים בכל דגם. כמו כן, תוכלו ליהנות מרהיטים אותנטיים במראה שלהם שעוצבו באופן מקורי ונדיר. הדומים מעוצבים מבית קוביקס רהיטים מספקים את כל מה שאתם צריכים בשביל להתנהל בגובה על הצד הטוב ביותר וגם ליהנות מפתרונות ישיבה משניים ביחס לספות ולכורסאות בסלון. בחירת הדומים מעוצבים ניתנת למימוש קל ופשוט באמצעות האתר של Cubix רהיטים.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×