הזמנת מזנונים בעיצוב מודרני – המדריך

מזנונים הם ההחסנים המרכזיים בסלוני בית ובחדרי קבלת פנים במשרדים. תכנונם צריך להיעשות בהקפדה, בהתאם לצרכי הקניין. על מנת להסדיר מזנונים המתאימים לעיצוב המבנה, נדרשות 2 משימות עיקריות: גיבוש מבנה למזנון, אשר מבטא את אופן השימוש המעשי בו. כמו כן, נדרש גם תכנון עיצובי המבטא את איך שהרהיט ייראה בבית או במשרד שלכם. במדריך זה נלמד כיצד ליישם משימות אלו. בסיומו נפרט כיצד ניתן לאתר בקלות את המזנונים שתכננתם ולרכוש אותם, הלכה למעשה.

גבשו את מבנה המזנון

מבנה המזנון מבטא את אופן השימוש בו בפועל: כמה מדפים יהיו בו? באיזו פריסה, לגובה או לרוחב? האם כל המדפים פתוחים או חלקם צריכים להיות סגורים? ואם כן, האם יש צורך בתא מאוורר (עם חריצים על הדלת)? האם חלק מהמזנון יוצב לגובה על הקיר ולא רק על הרצפה באו בחלק הנמוך של הקיר? האם זהו מזנון שמוצבת עליו טלוויזיה רחבה? אם כן, אולי כדאי לבחור בסט מדפים ייעודי לאחסון תקליטורים, כבלים ומולטימדיה? המבנה של המזנון חשוב מאד לידיעה על מנת לגבש אותו בהתאם לאופן השימוש הפרקטי שלכם.

תכננו את עיצוב המזנון

האם המזנון יתבסס על צבעים בהירים או כהים? האם המזנון יהיה עבה או דק? בגדול, בחדר גדול מומלץ להסדיר מזנון עבה ובחדר קטן מומלץ להסדיר מזנון דק. בדרך זו אתם מבטיחים כי לא רק שתבחרו מזנון בצבע המועדף עליכם בחדר, אלא שהעובי שלו ישרת את ממדיו. כשהחדר גדול, נדרש מזנון עבה שישפיע בנראות שלו. כשהחדר קטן נדרש מזנון מה שיותר דק כדי שלא יבלוט מדי במרחב.

בחרו את המזנון באמצעות הדמיית מחשב

הדמיית מחשב של חנות רהיטים היא הכתובת הבלעדית לרכישת מזנונים. לא צריך לצאת מהבית, וניתן לבחור את התקני האחסון שלכם בקלות, בהתאם למבנה ולעיצוב שגיבשתם. לחובבי הנישה הכפרית, מומלץ לחשוב על הוספת ידיות למזנון, זאת בניגוד לחובבי העיצוב המודרני שנוהים אחר מזנון עם דלתות ללא ידיות כחלק מהקונספט העיצובי. את הרכישה מומלץ לעשות בהדמיית המחשב של חברת קוביקס, בית מומחים לשיווק רהיטי בוטיק ובפרט מזנונים מעוצבים ברמות הגבוהות ביותר.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×