הזמנת קונסולות לסלונים ומסדרונות – כך תעשו את זה נכון

קונסולות הם רהיטי אחסון אשר להם 2 שימושים מרכזיים: הם עשויים לשמש בסלונים קטנים כתחליף למזנונים, מפאת חיסכון במקום ובתשתיות, או להיות מוצבים במסדרון כמקומות אחסון מזדמנים. במאמר זה נלמד כיצד לגבש את הקונסולות שלכם באופן יסודי וליצור התאמה של הרהיט המבוקש לכל מקום בבית.

תכנון נכון של מבנה הקונסולה

קונסולה צריכה להתבסס על מבנה נכון המבטא את השימוש הצפוי בה. למשל, אם אתם אוהבים שהרהיטים פרוסים לגובה ורגילים להשתמש בהדומים לאחסון ושליפה מהמדפים הגבוהים, מומלץ לרכוש קונסולת מדפים מופרדים ללא פרזול בפריסה לגובה. קונסולה זו מכילה גם תאים סגורים המאפשרים לאחסן תרופות וציוד שמור הרחק מגישה לילדים. לחילופין, מי שמעדיף קונסולה בגובה נמוך יתמקד בקונסולות מפורזלות עם מגירות ומדפים המחוברים לבסיס מתכת.

תכנון נדרש עבור עיצוב הקונסולה

את עיצובן של קונסולות מומלץ לגבש בהתאם לגוון ולעובי הנדרש בחדר. קונסולה שמשתלבת בחדר עם רכיבי אחסון אחרים צריכה להתבסס על צבעים דומים להם בעוד קונסולה בחדר חדש צריכה להוביל את עיצובו של אותו חדר, ואז הגוון נבחר בהתאם להעדפות עיצוביות של הצרכן, אותנטיות בעלות מראה-עץ או מודרניות. באשר לעוביין של קונסולות, אנו ממליצים לרכוש רהיט עבה אם הן מיועדות לחדר גדול ומרכזי ורהיט דק למסדרונות הצרים ולחדרי מגורים מודולריים לא מאד גדולים, עד 4-5 מ"ר.

גיבוש בחירת הקונסולה לאחר התכנון

לאחר שתכננתם את מראה הקונסולה ואת המבנה שלה, את הרכישה אנו ממליצים ליישם בחנות רהיטים פרטית. שם, בשונה מרשת שיווק, המבחר שלכם מאד גדול והוא מאפשר לכם למצוא את הקונסולות שגיבשתם בקלות. כזו היא בדיוק הדמיית המחשב של חברת קוביקס רהיטים. בחברה זו תוכלו למצוא ריהוט מודרני איכותי ובפרט קונסולות לבית ולמשרד. החברה מתמחה בקונסולות מדפים מופרדים ובקונסולות מפורזלות בצורת שולחן. בחברה ניתן ליהנות מאתר אינטרנט איכותי ממנו ניתן לבחור קונסולות ולרכוש אותן בלי לצאת מהבית. הזמנת קונסולות דרך הדמיית מחשב מאפשרת לכם לאתר בקלות את הדגם הנדרש, להזמין הובלה והתקנה וליהנות מרהיט בעל עמידות ארוכת טווח אשר ניחן במראה מרשים ונוח במיוחד לתפעול ולשימוש יומיומי באופן מעשי.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×