הזמנת שולחנות סלון אותנטיים ומודרניים – כך תעשו את זה נכון

תכנון שולחנות סלון במבנה נעשה ביעילות כאשר מגבשים עבורו את המבנה והעיצוב הרצויים. במאמר זה נלמד כיצד להוביל לכך ולרכוש שולחנות ביעילות רבה תוך דאגה לכל צרכי השימוש שלכם ושילוב נכון בחדרי המבנה. חשוב לציין כי שולחנות סלון אינם מבוססים על מבנה אחיד ואופני השימוש בהם אינם מבוססים רק על נישה של רהיט מרכזי. ניתן להפריד את שולחנות הסלון אחד מהשני ועל כך – במאמר שלפניכם.

גיבוש נכון של מבנה שולחן הסלון

המבנה של שולחן הסלון עשוי להיות מבוסס על 4 רגליים או על בסיס אומנותי ייחודי כלשהו, גלילי, מלבני, קווי או אחר. בסיס השולחן המונח על הרצפה הוא אלמנט בנוי לא פחות מגוף השולחן עצמו ו- 4 רגליים היא ממש לא הנישה היחידה ליישום מבני של השולחן. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון בנושא המבנה הוא אופן השימוש: האם השולחן יהיה מרכזי הוא יתבסס על 2-3 רכיבים קטנים הניתנים להפרדה? בחדרים בהם נהוג אירוח עם שולחנות צד ופינות קפה, רכישת סט הפרדה עשויה להיות נכונה ונבונה במיוחד.

תכנון ייעודי של מראה שולחנות הסלון

עיצוב שולחנות הסלון, כמו כל רהיט אחר, עשוי להיות אותנטי-כפרי או מודרני. בשולחן שהוא אותנטי וכפרי הצבע הוא צבע עץ, בגימור עץ מלא, בעוד בעיצוב מודרני ניתן לבחור שולחן שחור או שולחנות צבעוניים המבוססים על גוונים בהירים. לרוב, שולחן כפרי יתבסס על בסיס-רצפה אומנותי ייחודי בעוד שולחן מודרני יבוסס על בסיסים שמוכרים לנו ממבנים אחרים: גליליים, קוויים ומלבניים.

מימוש בחירת שולחנות סלון בפועל

את בחירתם של שולחנות סלון מומלץ להסדיר בהדמיית מחשב של חנות רהיטים. שם, ניתן למצוא שולחנות סלון במבנים ובעיצובים שבחרתם ולממש את הקנייה ביעילות ובקלות. שולחנות סלון המבוססים על התכנון שלכם יתאימו גם לעיצוב החדר וגם לשימושים שאתם מייעדים לשולחנות תוך כדי אירוח: הפרדה או אירוח מרכזי. את הבחירה אנו יותר מממליצים לבצע בחנות רהיטים פרטית ולא זכיינית או חלק מרשת שיווק, על מנת שהשירות שיתקבל יהיה הכי טוב שיש ומבחר הרהיטים בפועל יהיה רב במיוחד ויאפשר לכם למצוא את העיצוב והמבנה שגיבשתם בקלות.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×