המדריך המלא לבחירת רהיטים מעוצבים למשרד

רהיטים מעוצבים למשרד יוצקים בתוכו את אופיו הייחודי וגורמים לו להיראות במיטבו. אם גם אתם נמצאים לפני אפיון משרד חדש, במדריך שלפניכם תוכלו ללמוד כיצד לבחור רהיטים מעוצבים למשרד. רהיטי המשרד צריכים להיות ארגונומיים, מעוצבים ופרקטיים ולספק שימוש קל ופשוט עבור המשתמשים.

אפיינו את עיצוב אוסף רהיטי המשרד שלכם

החל מהכיסאות ועד לשולחנות והמזנונים – מומלץ לגשת לתהליך הבחירה עם הצורות והצבעים המועדפים. ניתן לארגן סט ריהוט מודרני המבוסס על לבן או רהיטים אותנטיים המבוססים על עץ ומתכת שחורה. מומלץ לתת דעתכם גם על צורות הרהיטים. לרוב, רהיטים מלבניים יקרבו אתכם לתבנית עיצוב בורגנית בעוד רהיטים עם קצוות מעוגלים יקרבו את החלל לעיצוב כפרי.

גבשו את בחירתכם בהדמיית מחשב של חנות רהיטים

רק בחנות רהיטים מקצועית תוכלו למצוא מבחר גדול של רהיטים, ועל כן – לאתר את הסט הנדרש למשרדכם. בחרו סט רהיטים מעוצבים למשרד שנראה כמו העיצוב שתכננתם בשלב הקודם. מומלץ לעשות זאת כשאתם במשרד כדי להשוות בזמן אמת בינו לבין התמונות של הרהיטים ולקבל החלטה האם הבחירה אכן מתאימה.

ודאו כי הרהיטים מתאימים למידות המתבקשות במשרד

בטרם תבחרו בסט הרהיטים, ודאו כי כל רכיב ריהוט בכל אחד מחדרי המשרד אכן מתאים למידות. גשו למיקומים בהם מתוכננת הצבת הרהיטים וערכו מדידה. השוו אותה למידות הרהיטים כפי שמופיעות בהדמיה. בכך, תוכלו לוודא שהרהיטים שבחרתם אכן מתאימים לסידור שקבעתם בתוך החדרים.

ודאו כי הרהיטים מתאימים לחדר מבחינת פרספקטיבה

על הרהיטים ליצור הרגשה של התאמה לחדרים בהם הם מוצבים. במקרים רבים נוצר ההיפך הגמור: הרהיט נראה מגושם בתוך החדר על אף ההתאמה למידות. כיצד ניתן להימנע מכך? במידה והחדר כמו מרוהט, רהיטים מעוצבים למשרד שיבואו בתור תוספת ייבחרו על פי הצבע של הריהוט הקיים. במידה והחדר ריק, מומלץ לבחור גוונים בהירים יחסית עבור חדר גדול וכהים עבור חדר קטן. מומלץ לגבש בחירה של ריהוט עבה לחדר גדול וריהוט עם בסיסים דקים לחדר קטן. בדרך זו אתם מוודאים כי לא מדובר רק על רהיטים מעוצבים למשרד, אלא על רהיטים שיתאימו לחדר אותו אתם מאפיינים וישתלבו באופן אופטימאלי בתוכו.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×