המדריך המלא לרכישת ריהוט באינטרנט

מעוניינים לדעת כיצד ליישם רכישת ריהוט באינטרנט בהצלחה יתרה? זקוקים למידע שיבטיח לכם בחירה נכונה בכל פרמטר, מהעיצוב ועד חומרי הגלם? במדריך זה אנו מספקים את כל המידע שאתם צריכים על ריהוט בוטיק לרכישה באינטרנט. מדריך זה יספק לכם את כל מה שאתם צריכים על מנת ליישם בחירת רהיטים מוצלחת.

תכננו את עיצוב הרהיטים הראשוני

תכנון זה צריך להתבסס על צבע וצורה של כל רכיב ריהוט. במידה והחדר ריק לחלוטין, אתם למעשה מעצבים אותו מאפס ויכולים להחליט לבד אם אתם מעוניינים שהוא יהיה חדר מודרני או אותנטי, כלומר בעל רהיטים לבנים ובהירים או רהיטי עץ עם פרזול שחור. במידה והחדר מאוכלס בתשתיות כמו שטיחים, עבודות גבס ופרופילי חלון, וכל שכן, ברהיטים נוספים, מומלץ להשתמש בהם כרפרנס לבחירת הרהיטים החדשים. במקרה כזה לרהיטים הקיימים יש קדימות. רק אם הם אינם, יש להיעזר בתשתיות שמסביב לקביעת עיצוב הרהיטים.

הסדירו את הריהוט שתכננתם בהדמיית מחשב

הדמיית המחשב צריכה להיות מטעם חנות רהיטים מקצועית הפועלת באופן פרטי. מדוע? משום שחנות זו אינה עוסקת ביבוא של מוצרי בית נוספים ועל כן מתרכזת כולה בתחום הרהיטים. הדבר מבטיח תוצאות איכותיות בלבד, על בסיס עץ מלא ומתכת אלחלד. כשאתם בהדמיית מחשב של חנות זו, כל מוצר שתבחרו יהיה טוב ברמה האיכותית. אם גיבשתם מתווה עיצובי בפרק הקודם של מדריך זה, רכישת ריהוט באינטרנט תהיה קלה מאד בשלב זה: פשוט לגלול עד שתמצאו את הרהיטים המבוקשים.

ודאו שהרהיטים מתאימים במידותיהם לחללי החדרים

לפני שרוכשים, חשוב לבדוק שהמידות של הרהיטים מתאימים למיקומים שאתם מקצים להם. יש להקליק על תמונות הרהיטים בהם אתם מעוניינים לצפייה במפרט המידות. אם נוכחתם לראות שהן מתאימות, ניתן לבחור ברהיטים המבוקשים.

ודאו כי הרהיטים יהיו צפויים להשתלב בחדר באופן משכנע מבחינת פרספקטיבה

פרספקטיבה היא הפרמטר שמונע מאתנו הצבת רהיטים מגושמת בחדר. במידה והחדר גדול אך יש בו רהיטים בגוונים כהים ובעובי דק, הם לא ישפיעו על הנעשה במרחב. אם החדר קטן ויש בו רהיטים בהירים ועבים הם יהיו כל כך בולטים עד כדי שהם ירגישו לנו כלואים ולא מתאימים לפנורמה הפנימית. בדיוק בשל כך חשוב לבדוק את עצמכם ולשנות קלות את סגנון הריהוט בהתאם. אין לבצע תיקוני גוון עבור חדר לו נדרשים רהיטים להשלמה עם רהיטים אחרים.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×