המדריך הפרקטי לרכישת פינות אוכל לבית ולמשרד

פינות האוכל משרות בתוך המבנה שלנו אווירה ייחודית. בהתאם לתכנון העיצובי שלכם, ניתן להביא את פנים-המבנה שלרשותכם לרמה דקורטיבית גבוהה במיוחד ומהוקצעת היטב. במדריך שלפניכם תוכלו ללמוד כיצד מומלץ לבחור פינות אוכל הן לבית והן למשרד על בסיס חומרי גלם חסרי פשרות ועיצוב מן המעלה הראשונה.

בחרו בחנות רהיטים ייעודית למימוש בחירתכם

רק בחנות רהיטים ייעודית תוכלו להבטיח כי כל שולחן וכסא בפינת האוכל יתבססו על חומרי גלם איכותיים שנבחרו בקפידה ואשר צפויים לספק לכם יציבות, הלכה למעשה. בנוסף, ניתן למצוא בהדמיית המחשב שלה מגוון עיצובים להתאמה עבור המבנה שלכם, בין אם זהו בית ובין אם מדובר בחדר אוכל משרדי.

אתרו את פינת האוכל המבוקשת באמצעות הדמיית מחשב

הדמיית מחשב היא אמצעי נדרש עבור רכישת פינות אוכל. הוא נמצא באינטרנט וזמין עבורכם לבחירת אסופת הרהיטים הנדרשת מהלוקיישן המבוקש. כלומר, עליכם להימצא בחדר שיארח את פינת האוכל שלכם ומשם לבצע את הבחירה על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר של עיצוב חלל זה.

ממשו את הבחירה בהתאם למראה הצבע והצורה של כל חלק ברהיטים השונים

מומלץ לקחת השראה מרכיבי פרזול שונים הנמצאים בחדר כמו ידיות דלתות ופרופילי חלונות, שכן חלק ניכר מהשולחנות ומחלק מהכסאות שלכם יתבסס על מתכת. מדוע? משום שנהוג לעצב שולחנות פינת אוכל מעץ עם רגלי מתכת, וגם לספק ללקוח כסאות בעלי עיצוב תואם, מה שמאפשר את פירוש רכיבי המתכת הללו כפרזול. מקור השראה נוסף הוא כל רכיב עץ שנמצא בחדר, ספרייה, אצטבה, מזנון ושידת סלון.

ודאו שהתכולה הנבחרת מתאימה לפרספקטיבה בחדר

מאד מומלץ לוודא כי פינות אוכל בהן בחרתם מתאימות לפרספקטיבה של החדר המבוקש. במידה ופינות האוכל עומדות להשתלב בחדר מרוהט, עם צבע קבוע, מומלץ לא לשנות את הגוון אבל בהחלט לבדוק האם הכסאות והשולחנות עבים או דקים. פינות אוכל עבות מתאימות לחדרים גדולים ופינות אוכל דקות לחדרים הקטנים יותר. במידה ואלה הרכיבים הראשונים בחדר כולו, מומלץ לבדוק שהגוונים שלהם לא יותר מדי כהים בחדר גדול ולא יותר מדי בהירים בחדר קטן כדי להבטיח עיצוב מתואם ולא מודגש או חסר מדי בתוך החלל.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×