המדריך לבחירת ספריות מתכת בשילוב עץ למשרד

אז מה באמת צריך לדעת על בחירת ספריות מתכת בשילוב עץ? במאמר שלפניכם אנו מצביעים על כל הנקודות שחשוב לדעת באמת לפני יישום הבחירה שלכם. המאמר ינוסח כמדריך רב שלבי שיאפשר לכם לבחור בקלות ספריות מתכת בשילוב עץ הצפויות להתאים למשרד שלכם ככפפה ליד. המאמר יחלוש על כל הנושאים הנדרשים לבחירה שלכם: מבנה נחוץ, עיצוב נדרש ואופן בחירה ממשי ליישום מלא, כולל רכישה סופית. בהצלחה!

גבשו את מבנה ספריות המתכת והעץ שלכם

המבנה צריך להיות מבוסס על אופן השימוש הרצוי לכם. ישנן 2 דרכים להשתמש בספריה: או שהספרייה מאד גבוהה עד כדי השקה לתקרה, ואז יש לרכוש גם זוג הדומים לעמידה והגעה לגבהים הללו. אפשרות שניה היא לעבוד עם ספריה נמוכה בגובה כמחצית הקיר שתאפשר נגישות למדפים, אך כנראה תכיל מקום מופחת להצבת הספרים. בדרך כלל, המשתמש המשרדי יבחר לעבות מספר קירות עם ספריות נמוכות או קיר אחד עם ספריה גבוהה. חשוב להחליט אם אתם מעוניינים בדגם שנשען על הקיר ישירות ללא גב, או בדגם עם גב עץ אחורי עליו הספרים יכולים להישען.

ממשו את עיצוב הספרייה הנדרש למשרד שלכם

משרדים עשויים להתבסס על פרזול שחור או לבן, בדרך כלל: ידיות פתיחת דלת, פרופילי חלון, פרופילי תקרה צפה וכד' הן בדרך כלל מתכות שחורות או לבנות. בהתאם לכך, מומלץ לבחור את צבע הספרייה הנדרש. דבר נוסף שכדאי לדעת על עיצוב ספריות מתכת בשילוב עץ הוא נושא העובי: עובי של ספרייה תלוי לגמרי בגודלו של החדר. חדר קטן צריך להיות מבוסס על ספריה דקה וחדר גדול על ספריה עבה כדי להימנע מהצבה מגושמת בכל אחד מהחדרים הללו.

גבשו את הבחירה בהדמיית מחשב של חברת רהיטים

הדמיית מחשב של חנות רהיטים מספקת לכם את כל הכלים לבחירת ספריות מתכת בשילוב עץ. חשוב להתבונן בספריות שתכננתם להן מבנה ועיצוב על מנת לייצר התאמה נאותה, אך גם לבדוק דגמים אחרים כדי לוודא שלא פספסתם אף פרט עיצובי או תכנוני.

מומלץ לרכוש את הספרייה שלכם בחברת קוביקס

קוביקס הנה חברת רהיטים פרטית המשווקת ספריות מתכת בשילוב עץ בדגמים שונים למשרדים. החברה מתמחה בהתאמת ספריות לחדרים ריקים או לחדרים בהם כבר ישנן רכיבי אחסון. השירות כולל ייעוץ, מכירה, הובלה והתקנה. הבחירה יכולה להיעשות בהדמיית מחשב בלי לצאת מהמשרד.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×