טיפים לבחירת מזנונים סלוניים יוקרתיים

המזנון הסלוני מהווה חלק חשוב בסלון הביתי. יחד עם מערכת הישיבה, שבמקרים רבים נמצאת מולו, הוא מהווה ממש את הלב הפועם שלו. מעוניינים לדעת כיצד לרכוש מזנונים סלוניים ולהצליח בשילוב העיצובי שלהם עם התכולה הקיימת? מעוניינים להבטיח מזנוני איכות חסרי פשרות, יציבים ועמידים שנשארים כמו חדשים גם לאחר שימוש ארוך ואינטנסיבי? במקבץ טיפים זה תוכלו ללמוד כיצד לבחור מזנונים סלוניים יוקרתיים בהצלחה יתרה.

טיפ מס' 1 – בחרו רק בחנות רהיטים כספקית המזנון שלכם

על מזנונים סלוניים לא מהמרים בשום אופן: פונים אך ורק לחנות רהיטים פרטית, לא לרשת ולא לחנות כל בו ביתית, על מנת לאחר מזנונים משובחים המתבססים על תבניות עיצוב אדריכליות, ומצוידים בחומרי גלם עמידים וחזקים במיוחד.  מזנונים אלה בחלקם נמצאים על הקרקע ובחלקם ניתנים לקידוח בקיר. מומלץ להשתמש במזנוני הקידוח עבור סלונים קטנים מאד ובמזנוני הרצפה עבור סלונים בינוניים וגדולים. ניתן לבחור מזנונים המשלבים בין 2 האלמנטים. בכך, הם יוצרים תשתית אחסון דו קומתית.

טיפ מס' 2 – ממשו את הבחירה באמצעות הדמיית מחשב

רק באמצעות הדמיית מחשב תוכלו לרדת לרזולוציות הגדולות באמת ולמצוא את מזנון חלומותיכם. בחירת מזנונים מוצלחים לסלון שלכם, בהינתן שכבר יש לכם מערכת ישיבה, משלימה את העיצוב שלו, פשוטה כמשמעה. לכן, מאד מומלץ לבצע את ההתאמה מחדר הסלון באמצעות הדמיית מחשב מטלפון נייד או מחשב נישא על מנת למצוא את הדגמים שיתאימו יותר מכל לשילוב במרחב שלכם. בבחירתכם, קחו בחשבון את סוג הגוון ואת הצורות הרצויות לשילוב עם התכולה הקיימת.

טיפ מס' 3 – ודאו שהמזנון אשר בחרתם מתאים לפרספקטיבה בחדר

מומלץ לבחור מזנון דק לחדר קטן ומזנון עבה לחדר גדול. במידה וזהו רכיב העץ והמתכת הראשון בחדר, ניתן גם לקבוע את הצבע שלו ולא לבסס גוון שמשלים רהיטים ורכיבי פרזול קיימים. במקרה כזה, מומלץ לבחור מזנון בעל גוון כהה יחסית עבור החדר הקטן ובעל גוון מט יחסית עבור החדר הגדול. בכך, תבטיחו התאמה של מזנונים סלוניים עבורם, תוך הימנעות מעיצוב מגושם, בולט מדי או לא מנגד – לא נוכח מספיק במרחב גדול מאד הדורש סטנדרטים בהתאם לממדיו.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×