טיפים לבחירת קונסולות אחסון

קונסולות הן אסופות מדפים שניתן למצוא בכניסות למבנים או בתוכם. ישנן קונסולות מידוף אופקיות, אותן בדרך כלל אנחנו נראה בכניסה לבית, וזאת לעומת קונסולות מדפים אנכיות (גבוהות) אותן ניתן יהיה למצוא דווקא במקומות מרכזיים בתוכו, ואפילו בסלון – בתור מיני מזנון. במקבץ הטיפים שלפניכם תוכלו ללמוד כיצד לבחור קונסולות למבנה שלכם.

טיפ מס' 1 – גבשו את סגנון הקונסולה המועדף

קונסולה אופקית מיועדת לכניסה לבית ומשמשת כיחידת אחסון של חפצי נוי ולהנחת חפציהם של באי הבית. לעומתה, קונסולת מדפים היא כוורת מדפים אשר במקום לעמוד במקביל לקיר היא קדוחה אליו. מומלץ לבחור בקונסולה הייעודית בהתאם לצרכים. במידה וסביבת המזנון הסלוני זקוקה לעוד פתרון אחסון, קונסולת מדפים תשמש אתכם כמצופה. במידה ואתם זקוקים לקונסולה בכניסה לבית, אזי הדגם האופקי יהיה זה שיספק לכם את הפתרון המבוקש.

טיפ מס' 2 – גבשו את עיצוב ההתקן

כאן, חשוב לבוא מוכנים עם העיצוב הנדרש. רצוי לבטא את עיצובן של קונסולות הן בגוונים והן בצורות הנדרשות. אם המשרד שלכם כבר מאובזר בשטיחים, פרקטים ופרופילי חלון הם יוכלו לספק לכם לא מעט השראה לשילוב העיצובים הנדרש של הקונסולות. האם הקונסולות יהיו לבנות או בצבעי עץ? האם הן יהיו חד גוניות או בנויות בפורמט של צבע מרכזי ופרזול?

טיפ מס' 3 – בחרו את הקונסולות שתכננתם באמצעות הדמיית מחשב של חנות רהיטים

בדיקה בהדמיית מחשב תאפשר לכם למצוא בקלות קונסולות מהסוג שתכננתם. חשוב שהבחירה תתבצע בהדמיית מחשב של חנות רהיטים פרטית, כי בהדמיות מחשב של רשתות ריהוט ישנו סיכוי שלא תמצאו בדיוק את מה שחיפשתם. בחנות רהיטים תוכלו למצוא קונסולות בדיוק על פי התכנון הדקורטיבי שלכם בסבירות גבוהה בשל ריבוי הדגמים.

טיפ מס' 4 – ודאו שהקונסולות מתאימות לחדרים לפני הקנייה

ראשית כל, ודאו שהמידות שלהן משתלבות בחדר. אם הן גדולות משטח של החלל שהקצאתם להן, הן לא מתאימות ותצטרכו לחפש דגם קטן יותר. בנוס, ודאו שהן מתאימות מבחינת פרספקטיבה. במידה והחדר גדול מומלץ להסדיר בו קונסולה בהירה. במידה והוא קטן, קונסולה כהה היא שתתאים. כל זאת, למעט אם החדר כבר מרוהט, ואז לא מומלץ לשנות את הצבע של הריהוט המקורי מחשש שתיווצר אי התאמה.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×