טיפים לבחירת רהיטים בהתאמה אישית

במאמר זה נספק לכם את המידע החשוב באמת כיצד להסדיר רהיטים בהתאמה אישית. המאמר יחלוש על נושאים רבים שמעסיקים לקוחות רהיטים מדי יום ביומו. הטיפים במאמר זה יהיו מפורטים ויאפשרו לכם גם אם אתם רוכשי רהיטים חדשים או שלא עסקתם בקנייתם זמן רב, להתאפס ולדעת בדיוק מה לעשות על מנת לאבזר את הבית שלכם במה שמתאים לכם יותר מכל.

טיפ לתכנון המבנה והעיצוב של הרהיטים

היעזרו בלוקיישן בו הרהיטים עומדים להיות מוצבים: ניתן לשהות בו או לאפיין על פי תמונה שלו. במסגרת האפיון, נדרשים פרטי מידע חשובים שיסייעו לכם להבין מה יכלול עיצוב הרהיטים: צבע הרהיט, המרקם שלו (חלק או מגורען), גודלו, מידת העובי שלו ותצורתו. למשל, תצורה של מערכת ישיבה פינתית היא בפינה ושל מערכת ישיבה סטנדרטית היא במרכז החדר.

טיפ למימוש מוצלח של רכישת רהיטים כדאית

מי שעוסק בתחום כמו רהיטים בהתאמה אישית ולא "רהיטים שיש לכולם כי הם קנו ברשתות השיווק", יפנה מטבע הדברים לחנות רהיטים פרטית שאינה חלק מרשת גדולה. רק שם תוכלו להיחשף למכלול רחב של רהיטים אותנטיים אשר ישדרו ייחודיות בחדר בו הם יוצבו ויביעו את המיטב שנדרש בכל חדר שאתם מתכוננים לטפל בו. רק מי שרוכש את הרהיטים שלו בחנות פרטית זוכה למיטב מבחינת התכולות, הן בפאן העיצובי והן בפאן המצוינות. אלו רהיטי איכות שנבחרו בקפידה מחד ועוגנו במקבץ בחירה עשיר מאידך שמאפשר לכם להתחקות בקלות אחר רהיטים בהתאמה אישית שניכרים כנדרשים בחדרים השונים שלכם כגון ספריות אחסון שונות, שידות איכותיות ללילה, ריהוט מעץ, רהיטים מותאמים ועוד. 

טיפ לבחירה מעשית של הרהיטים המתאימים

את בחירתם של רהיטים בהתאמה אישית אנחנו ממליצים להסדיר באמצעות הדמיית המחשב של CUBIX רהיטים. בהדמיית מחשב זו ניתן להיחשף למכלול רחב של רהיטים מהסלון ועד החדרים ולהגדיר את עיצוב הבית באופן ממשי בזכותם. בזכות העיצוב והסידור של הרהיטים במחלקות השונות באתר, גם אתם יכולים למצוא את הרהיטים שיתאימו לסביבת בתיכם בקלות. אתר CUBIX מביא לרשות הלקוח הדמיית מחשב משוכללת, בה ניתן להתחקות בקלות אחר הרהיטים המתאימים. מצאתם בקיוביקס את הפתרון? כעת צרו קשר ובררו פרטים אחרונים כדי להבטיח שעשיתם את דיל חייכם!

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×