טיפים לבחירת רהיטים מעוצבים לבית

רהיטים מעוצבים לבית מספקים לו ללא ספק את המראה הייחודי והקסום שתמיד כמהתם לו. מעוניינים לדעת כיצד לעצב את הבית שלכם באופן מקצועי וחסר תקדים? במאמר זה תוכלו ללמוד הכל על העיצוב הביתי. אנו נספק את כל המידע על עיצוב הרהיטים ושילובם בבית באופן מושלם.

טיפ מס' 1 – מומלץ לגבש תבנית עיצוב גנרית עבור סט הרהיטים בכל חדר

היכנסו לחדרים בהם נדרשת השלמת ריהוט ואפיינו אותו בצבע, בצורה ובפרזול. במידה והחדר מכיל תשתית קבועה של גוון ופרזול, השתמשו בהם גם ברהיטים החדשים. במידה וזה חדר חדש, יהיה עליכם לתכנן גם את הגוון, גם את הצורה וגם את צבע הפרזול בכל רהיט. במקרה כזה, מומלץ להיעזר ברכיבי קבע שמוטמעים בחדר כמו פרופיל החלון, משקוף הדלת בכניסה, וכד'.

טיפ מס' 2 – כדאי לבחור את פריטי הריהוט שלכם בהדמיית מחשב של חנות רהיטים

רק בחנות רהיטים, שאינה חנות רשת או כל בו לבית, תוכלו למצוא רהיטים מעוצבים לבית על פי התכנון העיצובי הספציפי שלכם. המבחר גדול, התמיכה שתקבלו בייעוץ מקצועית ולכן קיים סיכוי גדול שכך יהיה. הבחירה הטובה ביותר היא בהדמיית מחשב; אתר אינטרנט של החברה אשר מאפשר לכם לבחור רהיטים ולהזמין אותם, תוך השוואה לנעשה בחדרי הבית.

טיפ מס' 3 – עברו על מידות הרהיטים וודאו שהן מתאימות

חשוב לוודא כי מידותיהם של הרהיטים שאתם בוחרים מתאימות ללוקיישנים בחדרים. רהיטים מעוצבים לבית הם אכן מעוצבים אם הם משתלבים בבית על פי תכנון הלקוח. אם תכננתם להקצות לרהיט מסוים מרווח כלשהו, ובהמשך לשלב רהיט אחר, יש לוודא כי המידות של הרהיטים השונים אכן מספקים זאת.

טיפ מס' 4 – ודאו שהרהיטים מתאימים לחדר בפרספקטיבה שלהם

במידה והחדר גדול, מומלץ לבחור סט רהיטים בהיר ובמידה והוא קטן יש לבחור סט כהה. רהיטים מעוצבים לבית לא ישונו בגוון שלכם גם לא במעט אם הם משלימים תכולת ריהוט קיימת באותו החדר. מומלץ לבדוק את עובי הפרזול ובסיסי הרהיטים. עובי עבה יתאים לחדר גדול ועובי דק לחדר קטן. בדרך זו אתם מבטיחים התאמה ויזואלית טובה. מי שיביט על החדר שלכם יראה עיצוב מנקר עיניים ולא תבנית מגושמת.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×