טיפים לבחירת ריהוט לבית

מעוניינים לגבש נוסחה מנצחת של ריהוט לבית שלכם? במאמר זה תוכלו ללמוד כיצד לבחור את כל רהיטי הבית, מקונסולות ועד שולחנות סלון ופינות אוכל. המאמר מספק מידע על כל כיווני הבחירה שאתם צריכים לקחת בחשבון, עיצובי בסיס, מידות וחידוד תבניות העיצוב שנבחרו. קוראי מאמר זה ישכילו לבחור פריטי ריהוט לבית בקלות רבה.

טיפ מס' 1 – גבשו תבנית עיצוב לרהיטי הבית שלכם

במידה ומדובר בחדרים בהם נדרשת השלמה של רהיטים אחרים, ודאו כי אתם בוחרים בגוון ובצורה של התכולה הקיימת בהם להשלמת העיצוב כנדרש. במידה ואלו חדרים חדשים, מומלץ לקחת השראה מפרופילי החלון, מעבודות הגבס ומהשיחים על מנת למצוא את גווני וצורות הרהיטים המתאימים ביותר עבורכם.

טיפ מס' 2 – בחרו את הרהיטים שתואמים לתבנית העיצוב בהדמיית מחשב

הדמיית מחשב היא ממשק מטעמה של חנות רהיטים פרטית המאפשר לכם לבחור רהיטים ולרכוש אותם דרך האינטרנט. ההדמיה מציגה את מראה הרהיטים האותנטי, ממש כמו שהייתם רואים אותם בחנות. לכן, היתרון בבחירה כזו כפול ומכופל. לא רק שניתן למצוא, בסבירות גבוהה, את התכנון העיצובי של הרהיטים שתכננתם, ניתן לבדוק אם צדקתם בבחירה באמצעות השוואה מול הנעשה בחדרי הבית.

טיפ מס' 3 – ודאו שהרהיטים תואמים במידות שלהם לנדרש בחדרים

אמנם תכננתם את עיצובי הצבע והצורה של כל רהיט אבל האם הוא בהכרח יתאים במידותיו למיקום אצלכם בבית? חובה לבדוק באמצעות סרט מדידה שהממד מתאים ולהשוות מול מידות הרהיט בעמוד שלו בהדמיית המחשב. יש להקליק ממש על התמונה של הרהיט ושם ייפרס לכם מפרט המידות שלו.

טיפ מס' 4 – ודאו שהרהיטים מתאימים בפרספקטיבה שלהם לחלל החדר

במידה ומדובר בחדר גדול, מומלץ לבחור ריהוט לבית בעל עובי עבה, עם נטייה לצבעים בהירים. אין לשנות את הגוון במידה והריהוט משלים תכולת ריהוט אחרת באותו החדר. במידה ומדובר בחדר קטן, מומלץ לבחור ריהוט לבית בעל עובי דק, עם נטייה לצבעים כהים. גם כאן, אם מדובר בהשלמה, ולא ברהיטים ראשונים בחדר, אין לבצע שינוי בגוון ביחס לרהיטים הקיימים. בדרך זו תוכלו להגשים התאמה עיצובית מלאה ולוודא שהריהוט לא יבלוט יתר על המידה בחדר או ישולב בו באופן שאינו משפיע על המרחב.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×