טיפים לבחירת שולחנות סלון לבית

אחד הנושאים החשובים ביותר בבית הוא עיצוב הסלון, ובתוכו – לשולחן הסלון ישנה חשיבות ייחודית. זהו רהיט מרכזי שנראה מכל מקום, החל מעמדת המזנון ועד למבואות היציאה מהסלון לכיוון חדרי השירות החופפים. לכן, מאד חשוב להשקיע בבחירת שולחנות סלון מקצועית. מדוע שולחנות ולא שולחן? משום שחלק מהדגמים ניתנים להפרדה לפינות קפה ולא להצבה מרכזית במיקום אחיד. כיצד תדעו במה לבחור? במאמר טיפים זה אנו מסייעים לכל אחד ואחת מכם לגבש את שולחן הסלון המושלם לבית.

בחרו במבנה הנדרש לשולחן הסלון

שולחן סלון עשוי להיות ניחן במבנה גדול ואחיד, או באוסף של מספר שולחנות. כשהשולחן אחיד, מדובר על רהיט גדול ונמוך המשמש לישיבה סלונית, כשכל הספות והכורסאות נמצאות סביבו. בדגם-הפרדה, מקבל הלקוח 2-3 שולחנות בגבהים שונים, נמוך, בינוני וגבוה, כשגם השולחן הגבוה הוא למעשה שולחן סלון ולא מגיע לגובהו של שולחן משרד או פינת אוכל, למשל. ניתן להפריד את השולחנות לפינות קפה וליצור עמדות ישיבה נפרדות בתוך הסלון. מי שרגיל לארח בדרך זו את אורחיו אך טרם מצא פתרון שולחני הולם לנושא, דגם שכזה יענה על הצרכים.

בחרו בעיצוב הנדרש לשולחן

עיצוב שולחנות סלון היא מלאכה מורכבת ממה שאנשים חושבים, כי מאז התפתחות העיצוב המודרני, 4 רגליים הן מזמן לא טאבו בתחום. ניתן לבחור שולחן עם בסיס בצורת דסקית עגולה, עם זוג טבעות מקבילות זו לזו ואפילו עם בסיס שאינו מכיל צורה מוגדרת אלא עוצב על ידי אדריכלים באופן חופשי. חשוב ללוות את הבחירה שלכם בהדמיית מחשב למציאת שולחנות סלון מושלמים. קחו בחשבון את הצבע המועדף בסלון ואת מידות העובי הנדרשות: שולחן עם בסיסים דקים לחדר קטן ובסיסים עבים לחדר גדול בכדי למנוע עיצוב מגושם.

ממשו את הבחירה בהדמיית מחשב של שולחנות סלון

הדמיית מחשב זו מספקת לכם את כל דגמי שולחנות הסלון הרלוונטיים לבחירתכם. חשוב להימצא בסלון בשעת הבחירה כשאתם מצוידים במחשב ומשווים בין דגמי השולחנות שאתם רואים לנעשה בחדר הסלון. בדרך זו תוכלו למצוא את השולחן המושלם לעיצוב סלון הבית ולבחור בו. אם השקעתם בתכנון מבני ועיצובי של הרהיט, בחירתו הסופית תהיה קלה ופשוטה באופן יחסי.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×