טיפים לבחירת שולחנות סלון

במקבץ טיפים זה תוכלו ללמוד כיצד לבחור שולחנות סלון. שולחנות אלו מעוצבים כיום בדרך כלל בעיצוב מודרני ויש לזה כמה משמעויות. ראשית כל, השולחן המרכזי אינו הברירה היחידה. ניתן לבחור גם סט שולחנות מופרד ליצירת פינות קפה במיקומים שונים בחדר. גם אופנת שולחנות הצד נעשית בולטת יותר ויותר ומאפשרת לכם ליהנות משולחנות שניתן להשחיל לתוך צדדים של ספות ואפילו מסט של 6 שולחנות בסגנון זה לחלוקת הישיבה במרחב הסלוני בקלות. גם שולחנות מרכזיים מעוצבים בדרכים ייחודיות ולא רק בפורמטים המלבניים או העגולים שהיו מוכרים לנו עד כה. ניתן לרכוש שולחנות עם רגליים בצורת מספריים, למשל וליהנות ממבחר רחב של בסיסי הצבה שאינם רגליים בכלל. במקבץ טיפים זה תוכלו ללמוד כיצד לגבש את שולחן הסלון החדש שלכם.

טיפ מס’ 1 – בחרו את אופן הפריסה של השולחן

פריסת השולחן עשויה להיות מרכזית, דואלית עם 2 שולחנות הפרדה בגדלים שונים, או בסגנון שולחנות צד, בו מקבלים 6 שולחנות הפרדה. פריסת השולחן צריכה להיקבע על פי הקריטריונים שאתם חושבים שצריך להתנהל עמם בסלון. אם האירוח בו הוא בדרך כלל מרכזי, שולחן מרכזי הוא הפתרון, אבל הם האורחים יוצרים קהילות קטנות בתוך הסלון וקבוצות דיון, הרי ששולחנות מופרדים מייצרים את התשתיות המושלמות עבורכם. שולחנות סלון צריכים להתגבש בפריסה האידאלית להתנהלות שלכם.

טיפ מס’ 2 – בחרו את מבנה שולחן הסלון

המבנה עשוי להיות מלבני או עגול, מבנה של שולחן צד עם בסיס מלבני וואקום אוויר בינו לבין הראש, לנעיצה בספה, ויש גם סוגים שונים של מבנים לרגליים, שעשויים להיות ישרות, טרפזיות, מספריים ואחרות. מבנה השולחן מהווה את גולת הכותרת של איך שהוא ייראה מבחינה הנדסית, למעשה. זהו למעשה תחילת תהליך העיצוב עבור שולחנות סלון.

טיפ מס’ 3 – קביעת הצבעים של שולחנות סלון

הצבעים עשויים להיות מגובשים בסגנון אחיד או בשני גוונים. ניתן לרכוש גם סט שולחנות סלון רב גוניים להפרדה זה מזה. חפשו את מיטב שולחנות הסלון בחברת Cubix בהדמיית מחשב קלה לשימוש, בה ניתן להסדיר בקלות את רהיטי הבית. מומלץ להיוועץ עם מומחי החברה תוך כדי התהליך.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×