טיפים לבחירת שידות עץ

מעוניינים לדעת כיצד לבחור שידות עץ? במאמר זה אנו נספק לכם את כל המידע הנדרש בסוגיה זו. שידות עץ מעוצבות משמשות כפתרון אחסון משני למזנון הסלוני. כמו כן, הן משמשות לאחסון ספרים וציוד משרדי ועל כן פרקטיות מאד לחדרי עבודה. במקבץ הטיפים שלפניכם תוכלו ללמוד כיצד לבחור אותן כמומלץ.

טיפ מס' 1 – גבשו קו עיצובי עבור השידות שלכם

גבשו קווי מתאר עיצוביים עבור הצבע והצורה של השידות. היעזרו בעיצוב הקיים בסלון או בחדר העבודה כדי להחליט כיצד תיראה השידה שלכם. מומלץ לבחור שידות עץ בעלות צבע דומה לזה של יתר רהיטי האחסון בחדר, אך אם הן צפויות להיות מרוחקות מהם, ייתכן ויהיה מקום לשינוי. מומלץ להחליט היכן תבקשו למקם את השידה ולקבל את ההחלטה בהתאם לממצאי אותו מיקום.

טיפ מס' 2 – ממשו את הבחירה שלכם בהדמיית מחשב

הדמיית מחשב מאפשרת לכם לבחור שידוץ עץ מחנות רהיטים מקצועית אשר עוסקת במכירת רהיטים בלבד. בשונה מחנות-רשת, שעוסקת במכירת כלי בית וציוד מטבח בנוסף, חנות רהיטים פרטית מחויבת אך ורק לרהיטים ואך ורק לאיכותיים שמבניהם. בחברה זו ניתן לממש בחירת שידות עץ באמצעות הדמיית מחשב. אם תכננתם את העיצוב, כפי שייעצנו לכם בטיפ מס' 1, איתורו בהדמיה יהיה פשוט וקל. מומלץ להימצא בחדר המיועד כדי לבדוק שהתמונה של השידה שאתם מחפשים אכן מתאימה ויזואלית לחדר שלכם.

טיפ מס' 3 – ודאו כי מידות השידה רלוונטיות למיקום שלה

בסופו של דבר, גם לחדרים שלנו יש גבול בהקצאת שטח פנוי, בוודאי אם הם עמוסים ברהיטים אחרים, ומיקום השידה נעשה על הסנטימטר האחרון. גם אם זה עדיין לא מצבכם, מומלץ לדעת מהי המידה של השידה שאתם קונים כדי שתדעו כמה ס"מ נשארו לכם להסדרת רהיטים נוספים בהמשך.

טיפ מס' 4 – ודאו כי העיצוב מתאים לפרספקטיבה עם החדר

טיפ זה נועד למנוע הצבת רהיט שייראה מגושם על אף כל יתר הכללים שנלמדו עד כה. בחדר קטן, מומלץ להימנע מהצבת ריהוט בהיר ועבה ובחדר גדול מומלץ שלא לשים ריהוט בעל גוון כהה ודק. במקרה הראשון הרהיט יבלוט יתר על המידה ובמקרה השני הוא לא ישפיע מבחינה דקורטיבית. חשוב לציין כי אם השידה משלימה לכם חדר מרוהט, יש להתעלם מההמלצות לשינוי הגוון ולהתרכז בגוון של הרהיטים הקיימים.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×