טיפים להזמנת ריהוט משרדי

ריהוט משרדי הוא הלב הפועם של עיצוב המשרד. בחירתו חשובה לאין ערוך על מנת להסב לו מראה מרשים. במקבץ טיפים זה תוכלו ללמוד כיצד להזמין ריהוט משרדי מן המעלה הראשונה, אשר ייקח את המשרד שלכם למעלה העיצובית הנדרשת עבורכם.

טיפ מס' 1 – גבשו מתווה עיצובי בסיסי עבור הרהיטים

המתווה מתבסס על צבעי הרהיטים וצורותיהם השונות. במידה והמשרד שלכם כבר מכיל "גמרים" כמו פרקטים, שטיחי קיר לקיר, קירות צבועים וכד', ניתן להשתמש בהם כרפרנס למראה הרהיטים שלכם. במידה והמשרד ריק לחלוטין, התכנון צריך להיות ידוע מראש. אם אתם מעוניינים במשרד בעל עיצוב מודרני, יש לגבש בו רהיטים בצבעים לבנים מוחלטים או עם פרזול שחור לידם. ניתן לבחור גם במתווה ריהוט צבעוני ליצירת מראה מודרני. ליצירת עיצוב אותנטי, מומלץ לבחור ריהוט עץ בשילוב פרזול שחור.

טיפ מס' 2 – הסדירו את הרהיטים בהדמיית מחשב של חנות רהיטים

הדמיית מחשב היא אתר אינטרנט של חנות רהיטים בו ניתן לבחור את סט הריהוט המועדף עליכם. אם אתם מגיעים עם תכנון עיצובי ידוע מראש, הבחירה צפויה להיות קלה ביותר: פשוט לגלול ולמצוא את הרהיטים בצבע ובצורה הנכונים על פי המתווה שגיבשתם.

טיפ מס' 3 – בדקו שהריהוט מתאים למידות חדרי המשרד

אם תכננתם להציב שידת אירוח בדיוק בכניסה לחדר ההנהלה, ולאחר מכן שולחן מזכירות שיעמוד בדיוק במרכז החדר, ההחלטה עצמה כנראה נכונה, אבל לא בטוח שהמידות יתאימו לשאיפות. יש להקליק על כל רהיט שאתם שוקלים לקנות ולבדוק שהמידות שלו אכן מתאימות לשאיפות שלכם, ורק אם כן, ניתן להזמין את הרהיט ולהיות בטוחים שהרכישה נכונה ואחראית.

טיפ מס' 4 – מומלץ לבחון את הפרספקטיבה של כל רהיט לפני שרוכשים

פרספקטיבה היא המדד שימנע הצבת רהיט באופן מגושם בחדש. רהיט עשוי להיות מגושם משתי סיבות, או שהוא יותר מדי בולט במרחב או שהוא כל כך חסר השפעה שנדמה כי לעיצוב שלו אין כל משמעות. על מנת להימנע ממצבים כאלה, מומלץ לבחור רהיטים כהים ודקים עבור חדר קטן ורהיטים עבים ובהירים עבור חדר גדול. אין לבצע שינויי גוון עבור חדר מאוכלס שנדרשת לו השלמה בלבד.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×