טיפים להסדרת רהיטים בהתאמה אישית לבית הלקוח

כיצד מומלץ להסדיר רהיטים בבית הלקוח? במקבץ טיפים זה נספק לכם את כל המידע על הזמנה מוצלחת של רהיטי בוטיק לבית. חשוב לנו לומר כי עיצוב בית עם רהיטים אינה מלאכה קלה. אם לא באתם עם דרישות אומנותיות מקדימות (כמו למשל בית קלאסי, אותנטי וכד') עדיף להתמקד בעיצוב המודרני. הוא נחשב יחסית קל ליישום, מתבסס על מעט פרטים עיצוביים וקל לשילוב בכל בית. כמו כן, ניתן, באמצעות תכנון מוקדם של מראה הרהיטים, להסדיר אותם ביעילות יחסית. את דרך תכנון זו נביא כאן במאמר שלפניכם.

טיפ מס' 1 – גבשו את מבנה הרהיטים

בין אם מדובר על רהיטים בהתאמה אישית לישיבה בסלון ובין אם מדובר על פריטי אחסון כגון ספריות, שידות לילה וכדומה, חשוב לבחור אותם על פי המבנה המבוקש. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להיות נוכחים בחדר המיותם, בו יש לגבש את הרהיטים ולשאוב השראה מהנעשה בו: פרזול החלונות, המנורות שמותקנות בו ואפילו היקף כניסת אור השמש מכיווני האוויר יכולים להשפיע על הבחירה שלכם ברמה הדקורטיבית והמבנית כאחת. כמו כן, נסו לחשוב מה יהיו שימושיו של כל רהיט? אם זה רהיט אחסון, מה מאחסנים בו ובאיזה היקף? אם זה רהיט עזר לישיבה, באיזה גובה צריך להיות השולחן? באיזו צורה?

טיפ מס' 2 – רדו לפרטים עיצוביים לגבי הרהיט

הצבע שהחלטתם עליו בפרק הקודם בכל רכיב ריהוט צריך להיות בעל גוון בהיר או כהה באופן יחסי? ומה לגבי עוביו של הרהיט? ההמלצה לנו היא לגבש רהיטים בהתאמה אישית בעובי דק כשמדובר בחדר קטן ובעובי עבה כאשר זהו חדר גדול.

טיפ מס' 3 – הדמיית המחשב של קוביקס – המקום המושלם לריהוט מודרני איכותי

באמצעות הדמיית מחשב באתר האינטרנט של חברת שיווק הרהיטים קוביקס גם אתם יכולים למצוא בקלות את הרהיטים המתאימים לבתיכם. החברה מתמחה במוצרי אחסון בגדלים שונים, מקונסולות ושידות ועד מזנוני סלון מרכזיים. כמו כן, לחברה ליין פינות אוכל ושולחנות סלון דקורטיביים המתאימים לרוח העיצוב המודרנית. בחברה ניתן למצוא מעט פריטים לשילוב בבית בעל עיצוב כפרי, אך בגדול החברה ייעודית במיוחד למי שעתיד לגבש את ביתו בעיצוב המודרני.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×