טיפים להסדרת שידות עץ לאחסון מוצרים בעיצוב מודרני

שידות עץ לאחסון מוצרים לגובה אינן שידות לחדרי שינה. הן מיועדות לאחסון במסדרונות או בחלקים מרכזיים בחדרי מגורים כאמצעים משלימים לארונות. במאמר זה נספק לכם את כל המידע על תכנון שידות עץ והסדרתן במבנים כך שגם אתם תוכלו להזמין אותן בקלות לבתיכם ולמשרדיכם. מדוע אנו ממליצים על שידות עץ בעיצוב מודרני? משום שבדרך כלל מי שמעצב את ביתו בסגנון עתיק מגיע עם נישה שהוא מכיר עוד בימים שלפני תקופת מגוריו העצמאית. אם אינכם באים מגובשים בתחום, הבחירה המודרנית תהיה הכי בטוחה והכי מתאימה למבנה שאתם מתבקשים לעצב.

גיבוש מבנה שידות העץ

בגיבוש מבנה שידות עץ אתם צריכים להחליט האם השידות ייפרסו לגובה או לרוחב? האם אתם מעוניינים להגיע לכל מקום בשידה או להיעזר בהדום גובה וליהנות ממרחבים פנויים על חשבון מידת הרוחב הצרה? ההחלטה השנייה שאתם צריכים לקבל היא האם המדפים בשידה יהיו כולם מדפים פתוחים או שחלקם צריכים להיות סגורים? מדפים סגורים משמשים לאחסון מוגן של תרופות וחפצים שלא צריכים להיות בהישג ידם של ילדים.

תכנון עיצובי עבור שידות עץ

את תכנונן העיצובי של שידות עץ מומלץ ליישם בהתבסס על העיצוב הקיים במבנה. בהיעדר ריהוט, השתמשו במראה שידות העץ לגיבוש חלל החדר כולו. בגדול, שידות עץ בעלות נישה מודרנית יכולות להתבסס על כל צבע שתבחרו. בשידה מודרנית, בשונה משידה כפרית, אין ידיות במקרה שהמדפים יהיו סגורים. הדלת מגיעה ללא אביזר פתיחה והיא ניתנת לתפעול באמצעות החריץ שבינה לבין המדפים הסמוכים, כפתיחת-צד. הדבר יותר במרחב עיצוב מינימליסטי המאפיין מאד את הנישה המודרנית.

בחירה של שידות עץ הלכה למעשה

שידות עץ מומלץ להסדיר בחברת רהיטים פרטית שאינה חלק מרשת שיווק או מזכיינות כלשהי. בחברת רהיטים פרטית מספקים לכם רהיטים על פי מפרט מסודר של עיצוב ומבנה, בהתאם לתכנון שלכם תוך הקפדה על איכות שתבטיח עמידות-מוצר גבוהה ורבת שנים. בחברה פרטית ניתן ליישם את הבחירה באמצעות הדמיית מחשב בלי לצאת מהבית, כשאת המידות של כל ממד בשידה ניתן לקחת מדף המוצר. השירות כולל הובלה והתקנה של השידה הנבחרת.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×