טיפים לעיצוב קונסולות במסדרונות וסלונים

בחירת קונסולות נעשית בשני מקרים, בדרך כלל: כאשר במבנה יש מסדרון המאפשר מקום לרהיט אחסון בודד, כולל מראה. רהיט זה משמש לאיפור והתייפות בהתארגנות ליציאה מהבית או מהמשרד, בדרך כלל. המקרה הנוסף הוא במבואה של המבנה: סלון הבית או חדר המזכירות במשרד. אם היא מאד קטנה, ולא מאפשרת הטמעה של מזנון מלא בלי לייצר צפיפות, מטמיעים קונסולה. זו למעשה גרסה מוקטנת של מזנון, אבל היא יכולה גם לשאת משקלים נמוכים יותר, ולכן אם יש לכם טלוויזיה גדולה, מומלץ לקבע אותה לקיר במקרה כזה ולהשתמש בקונסולה רק בשביל עזרי המולטימדיה עצמם. במקבץ טיפים זה תוכלו ללמוד כיצד להסדיר קונסולות למבנים שלכם בקלות רבה.

ממשו את תכנון מבנה הקונסולות הנדרש

המבנה תלוי לגמריה בשאיפות השימוש שלכם. יש אנשים שיעדיפו להשתמש בקונסולות מאד גבוהות עד כדי צורך בהדום כדי להגיע למדפים העליונים, אבל ליהנות, בתמורה, מקירות-מבנה פנויים באופן יחסי, לעומת שימוש בקונסולות נמוכות ורחבות שעשויות לתפוס חלקים נכבדים מהקיר. חשוב לבחור בקונסולה שתענה על הצרכים המבניים שלכם גם מבחינת סוגי התאים: תא פתוח כוורתי, תא סגור עם דלת ומגירה, וכמובן דגמים עם שילובים בין 2 סוגי התאים.

תכננו את העיצוב הנדרש עבור הקונסולות

עיצובן של קונסולות מתבסס על הצבע הנכון לכם במבנה ועל מידת העובי הרצויה. חשוב לבחור קונסולות דקות עבור חדרים קטנים וקונסולות עבות עבור חדרים גדולים כדי להימנע מתבנית עיצוב מגושמת, ולבחור בצבע שיתאים למראה החדר המבוקש. במידה וזה רהיט ראשון באותו חדר, קבעו את הצבע המועדף עליכם וממשו על בסיסו את יתר רהיטי הסלון או המסדרון בהמשך.

את הבחירה מומלץ לבצע בהדמיית המחשב של קוביקס

קוביקס הנה חברת רהיטים פרטית המעמידה לרשות לקוחותיה הדמיית מחשב קלה לשימוש. בהדמיה ניתן לקרוא לפרטי פרטים אודות כל תמונה של קונסולה שאתם רואים, להבין מהן המידות שלה ולהסיק התאמה למסדרון או לסלון בהתאם. השימוש בהדמיית המחשב של קוביקס מזכה אתכם בבחירת הרהיט, ברכישתו, ובשירות מלא עבורו, כולל הובלה והתקנה. למזמיני קונסולות של קוביקס מובטח שימוש מהנה ומענג ברהיט עמיד במיוחד שיוצב בעמדתו שנים רבות ללא צורך בהחלפה.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×