טיפים לעיצוב שולחנות סלון בבתים

שולחנות סלון הם רהיטים חשובים ומרכזיים שמומלץ מאד לדעת כיצד לבחור אותם נכון. במקבץ טיפים זה אנו מספקים את כל המידע הנדרש לבחירתם הן עבור דיירים שטרם הכניסו רהיטים הביתה והן עבור בתים מרוהטים בהם נדרשת החלפה לשולחן בלבד.

טיפ מס' 1 – מומלץ לתכנן את תצורת שולחנות הסלון שלכם

שולחנות סלון יש לתכנן בהתאם ללוקיישן בסלון בו אתם רוצים למקם אותם. ניתן למקם שולחנות סלון במרכז הספות, לצד אחת הספות ואפילו בתוך אחת הספות, אם אתם רוכשים שולחן עם מגרעת מתאימה. השולחן יכול להגיע בעיצוב מלבני או עגול. הוא יכול להיות רהיט בודד או 3 רהיטים קטנים המסודרים אחד לצד השני (3 שולחנות עגולים, קצר, בינוני וארוך). שולחנות סלון מתוכננים היטב הם הסוד שלכם להצלחה בבחירה.

טיפ מס' 2 – מומלץ לגבש עיצוב לשולחן שנבחר

שולחנות סלון יכולים להיות מגובשים בעיצוב עץ אותנטי או בצבעים כמו שחור וקרם עבור דגמים מודרניים יותר. הם יכולים להיות עגולים או מלבניים. גבשו תבנית עיצובית אשר ניכרת כמתאימה לסביבת הסלון שלכם. במידה והבית חדש, וזהו הרהיט הראשון שאתם ממקמים, בצעו את הבחירה על פי סוג העיצוב שאתם מבקשים לייעד לבית. בשביל עיצוב כפרי מומלץ לבחור בשולחן עגול בעוד בשביל עיצוב בוגרני – השולחן המלבני יהווה את הבחירה הנכונה.

טיפ מס' 3 – כדאי לממש את בחירתכם בהדמיית מחשב של חנות רהיטים

הדמיית מחשב היא פתרון מושלם עבור כל מי שמחפש ריהוט איכותי ברמה אחרת. היא מאפשרת לכם לבחור שולחנות סלון מהבית, כשאתם יכולים להשוות בזמן אמת בין הסלון לבין השולחן שאתם מבקשים לרכוש ולבדוק את ההתאמה. לכן, גשו להדמיית המחשב, אתרו את שולחן הסלון שגיבשתם ובדקו זאת.

טיפ מס' 4 – כדאי לבדוק כי השולחן עומד בתנאי הפרספקטיבה ביחס לסלון

שמירה על כללי פרספקטיבה מבטיחה כי השולחן ישתלב בחדר באופן מושלם ולא ייראה מגושם. כשהחדר גדול, מומלץ לבחור בשולחן עבה בעוד אם החדר קטן – מומלץ לבחור בשולחן דק. אם השולחן אינו משלים בצבע שלו רהיטים אחרים, מומלץ לבחור לו גוון בהיר מעט מזה שבחרתם אם החדר גדול וכהה מעט ממנו עבור החדר הקטן.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×