טיפים לרכישת ריהוט באינטרנט – למדו את כל מה שתצטרכו ליישם בפועל

רכישת ריהוט באינטרנט בשנים האחרונות אינה עוצרת רק ברכיבי פרזול ומידוף נקודתיים. היא חולשת על כל התחומים, כולל המורכבים ביותר כמו מערכות ישיבה סלוניות, מזנוני יוקרה רחבים ואפילו פינות אוכל שלמות על רהיטיהן. מעוניינים לדעת כיצד להתמודד נכון עם רכישה באינטרנט ולבחור את אסופת הפריטים האיכותית ביותר לביתכם? במקבץ טיפים זה תוכלו ללמוד כיצד ניתן לאפיין בקלות כל סוג של רהיט מבלי לצאת מן הבית.

טיפ מס' 1 – מומלץ לבסס את הרכישה בחנות מומחים לרהיטי יוקרה ביתיים

טיפים לרכישת ריהוט באינטרנט קיימים לא מעט, אבל טיפ זה הנו חשוב ביותר להפנמה: חנות רהיטים אינה חנות כל בו או חנות רשת לתכולה ביתית. היא עוסקת אך ורק ברהיטים ועל כן תספק לכם תוצרים איכותיים בלבד: תסייע לכם לקבוע את זהות העיצוב, תספק את ההתקנה ותבטיח איכות חומרי גלם ללא פשרות בכל מוצר שנמכר. בכך, תוכלו לבסס את בחירתכם גם על עיצוב מוצלח וגם על רמת עמידות איתנה של כל מוצר שתבחרו עבור הבית.

טיפ מס' 2 – כדאי לבצע את הרכישה מפלטפורמת הדמיית מחשב לבית

פלטפורמה זו נמצאת באתר חנות הרהיטים והיא מאפשרת לכם לבצע את הבחירה של הרהיט אותו אתם מחפשים בקלות. זקוקים להטמעת שולחן חדש בסלון? פינת אוכל חדשה? מזנון סלוני יוקרתי שיעבה את קיר הסלון שלכם? בהדמיית מחשב ניתן לצפות בכל הרהיטים ולהשוות לעיצוב המרחב הביתי. בכך, ניתן למצוא בקלות את אסופת הרהיטים שתתאים לו, משום שהבחירה מתבצעת מהלוקיישן לו נדרשים הרהיטים באמצעות טלפון מחובר לאינטרנט או מחשב נייד ייעודי.

טיפ מס' 3 – מספר עצות נבונות לליטוש סופי של העיצוב שבחרתם: טיפ אחרון לפני הקנייה

לפני שאתם עומדים לקנות, ודאו כי גוון העץ שבחרתם מתאים לעצים אחרים שנמצאים בחדר כבדרך קבע ברהיטים ושהמתכת משתלבת עם הפרזול הקיים בו. במידה ומדובר בפריטי ריהוט ראשונים בחדר, מומלץ לקבוע גוון כהה לחדר קטן וגוון בהיר לחדר גדול. מומלץ לקבוע רהיטים עבים לחדרים גדולים ורהיטים דקים לחדרים קטנים על מנת להבטיח פרספקטיבה דקורטיבית כנדרש, כזו שתמנע הצבת רהיטים בולטים ומגושמים או מנגד, כאלו שיהיו בעלי השפעה זניחה על עיצוב המרחב.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×