טיפים מקצועיים לאפיון פינות אוכל בבתי לקוח

הסדרת פינות אוכל חדשות בבית הלקוח מעידה על עיצובו ומשפיעה על ההתרשמת של אורחיו. במקבץ טיפים זה תוכלו ללמוד כיצד לגבש ביסודיות את מראה פינת האוכל הביתית. הוא יחלוש על נושאים שונים כמו צרכנות ובחירת חומרי גלם ויספק גם ידע עיצובי טהור שיאפשר לכם להחליט כיצד תיראה פינת האוכל שלכם באופן יסודי ומקצועי.

טיפ מס' 1 – מומלץ לפנות אך ורק לחנות רהיטים אותנטית

בשונה מחנות רהיטים מסונפת או חלק מרשת, שהיא בדרך כלל חנות כל בו ולא עוצרת רק במכירת רהיטים, בחנות הפרטית עוסקים אך ורק בכך. בנוסף, ניתן לקבל ייעוץ אדריכלי ממיטב המומחים וללוות את הרכישה שלכם באופן בטוח הן עבור עיצוב הבית והן בנושא בחירתם האיכותית של חומרי הגלם בשולחנות ובכסאות. חנות רהיטים מקצועית מבטיחה לכם איכות גם במראה הרהיטים וגם בעמידותם, הלכה למעשה.

טיפ מס' 2 – שקדו על מראה פינת האוכל באופן מעשי

מומלץ לבסס את הבחירה על סגנון העיצוב הרצוי. בחדר ריק, ששולחן וכסאות פינת האוכל יהיו הפריטים הראשונים להיכנס אליו מתאפשר לכם להתוות עיצוב פרזול ועיצוב גוני מרכזי באמצעות פינות אוכל עץ ומתכת. בחדר בו העיצוב כבר קיים, מומלץ לבחור בגוון ובצורה שמתכתבים עם מראהו: שמירה על הגוון המדויק הקיים, ושמירה על סגנון העיצוב הצורני של כל כסא ושולחן.

טיפ מס' 3 – הכי יעיל יהיה לבצע את הרכישה בהדמיית מחשב

רק בהדמיית מחשב של חנות רהיטים ניתן להיחשף אל פינות אוכל דקורטיביות אשר חלקן יתאימו לתכנון הדקורטיבי אותו לימדנו אתכם לעשות במסגרת טיפ מס' 2. רכישה בהדמיית מחשב היא רכישה בקליק, ללא צורך לצאת מן הבית, כשאתם מתמקמים בשטח פינת האוכל ומתכננים את העיצוב שלה. בדרך זו אתם יכולים לשים לב לשינויי גוון וצורה ולבחור פינות אוכל המשתלבות יפה עם הנעשה במרחב החדר.

טיפ מס' 4 – ודאו כי פינות האוכל הנבחרות מתאימות לחדר בפרספקטיבה שלהן

במידה וחדר פינת האוכל הנו גדול, מומלץ לבסס בחירה על צבעים בהירים ועל כסאות ושולחנות עבים. במידה והחדר קטן, מומלץ לבסס בחירה על צבעים כהים ועל שולחנות וכסאות דקים. בדרך זו תוכלו להבטיח כי פינות אוכל בהן תבחרו יתאימו באופן מושלם למרחב שלכם ולא יצרו בו עיצוב מגושם או חסר.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×