טיפים מקצועיים לבחירת ספריות מתכת

מתעניינים ברכישת ספריות מתכת? בואו ללמוד כיצד עושים זאת על הצד הטוב ביותר! במקבץ טיפים זה תוכלו ללמוד כיצד לבחור ספריות לבית שלכם באופן המושלם ביותר. אנו נתמקד בקביעת מבנה הספרייה המבוקש, ולאחר מכן נצא לתכנון דקורטיבי מעמיק.

אופן פריסת הספרייה בבית

ניתן לבחור ספריית אורך או ספריית רוחב. בדגמים מסוימים הפריסה היא על שני הממדים. כאשר ספריות מתכת פרוסות לאורך, נהוג לבחור עבורן קווים אנכיים שפרוסים על גבי התקרה, ומוברגים אליהן ליצירת מראה עוצמתי ומלוטש. חשוב לבחור בפריסה שלא רק תיראה טוב בבית אלא גם תהיה לכם נוחה בהתאם להתנהלות שלכם. יש אנשים שהתפיסה של גובה רב ושליפת ספרים עם שרפרף מדברת אליהם ויש שיעדיפו שכל הספרים נמצאים בגובה שלהם, גם אם זה אומר להשתמש בהתקן מזנוני נמוך המצריך התכופפות.

קביעת המבנה של הספרייה

המבנה הוא סוגי המדפים שיהיו בספרייה. נתחיל בפריטים שמאוחסנים שם. ניתן לאחסן בקבוקי משקה ולא בהכרח ספרים אם זו הכוונה שלכם, ניתן לרכוש ספריות מתכת עם כנים בצורת בקבוקים, להשכבתם באופן רוחבי, כשהפקק ממוקם בקו הקדמי הקרוב אליכם. בתחום אחסון הספרים, ניתן לרכוש ספריות מתכת עם מדפי אורך או רוחב, או לשלב את שניהם באותו התקן. ניתן לשלב גם דלתות עץ מהודרות, כתוספת לאפקט המתכתי.

קווים מנחים עבור עיצוב הספרייה

ספריות מתכת מודרניות מלוטשות מביאים את מה שנדרש לשם השבחת עיצוב הבית. ספריות אלה מבוססים בעיקרן על מידוף פתוח, למעט מספר תאים מצומצם שניתן לייעד לסגירה על ידי דלת. צבע הספרייה עשוי להיות שחור, עם מדפי עץ כהים או לבן עם מדפי עץ בהירים. התשתיות השחורות והלבנות הן תשתיות מתכת אלחלד.

קוביקס רהיטים – לבחור בספריות נוחות ומעוצבות

ספריות מתכת מבית Cubix הנן פתרונות מידוף נוחים ויעילים לשימוש. בואו להתרשם מהמבחר הגדול של ספריות מתכת מבית קוביקס ולבחור את המידוף המשלים המתאים ביותר לשילוב בבתיכם. ספריות מתכת של Cubix מביאות את כל מה שנדרש על מנת לספק פתרונות אחסון נוחים לספרים שלכם. ניתן למקמן בסלון או בחדר קריאה קטן יותר ולבחור בדגם המתאים ביותר למימוש בהדמיית מחשב מבלי לצאת מהבית.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×