טיפים מקצועיים לבחירת שידות עץ

שידות עץ משמשות בדרך כלל לאחסון בסלון, בחדרי אורחים ובמסדרונות הבית כפתרון משלים עבור קונסולות.  בואו ללמוד כיצד לגבש שידות מעץ שעשויות להתאים לצרכי האחסון שלכם. הבחירה תהיה קלה ופשוטה ותאפשר לכם להגיע לתשתית אחסון ביעילות ובקלות רבה מאד.

טיפ מס' 1 – גבשו את המבנה של השידה

שידות עץ צריכות להיות ניחנות במבנה שתכליתו היא לשרת אתכם: סוג המדפים, גודלם וסגנון הפתיחה/סגירה שלהם צריכים להיות בכפיפה אחת למה שאתם צריכים בבית. שידות עץ עשויות להיות מבוססות על מדפים עבים או דקים, גדולים או קטנים, מרובים או מעטים, עם דלתות ומגירות או מדפים פתוחים בלבד או שילוב של כל השלושה. חשוב לבוא לרכישה עם מבנה מוסדר שתכננתם בהתאם לסוגי התכולות שבכוונתכם לאחסן בפנים ולכמות שלהן.

טיפ מס' 2 – גבשו את העיצוב של שידות מעץ

על אף הביטוי הקלאסי שנשמע מהמאמר "שידות עץ" מדובר על רהיט מודרני חדשני ממש ברוב המקרים. רהיט זה ניחן בצורות מלבניות ישרות פלס, בדלתות וידיות מבריקות ועוד. בחירת רהיט זה מאפשרת שילוב בכל סגנונות עיצוב הבית, גם הכפרי. בחירה נכונה של עיצוב מתבטאת גם בהחלטה האם להשאיר את הידיות בצבע של השידה או לבחור ידיות בצבע אחר, וגם בפרספקטיבה של מידת העובי. שידות עץ עבות מתאימות לחדר גדול ולהיפך.

טיפ מס' 3 – השוואה לרהיטי האחסון בקרבת השידה לצורך השלמה

אל תשכחו כי זה לא רהיט שמשמש אותנו אלא אתכם. חשוב להשוות לרהיטי אחסון שיימצאו בקרבת השידה שחשבתם לרכוש ולוודא שמדובר על תאימות עיצובית שצפויה לאחר מעשה זה. הצבע משתלב, העובי אינו עבה או דק מדי, ועוד. שידות עץ שמתאימות דקורטיבית ופונקציונאלית הנן ברות שילוב בכל מקום בסביבת החדר או הדירה אותם אתם מעבים כעת. הן מאפשרות ליהנות ממבחר תאי אחסון ומהתנהלות קלה ופשוטה בחדרי הבית.

שידות עץ מבית קוביקס – רהיטי איכות מבית טוב

בואו לרכוש שידות עץ דקורטיביות מבית Cubix וליהנות מכל היתרונות! שידות עץ אלה הנן עמידות באופן חסר תקדים ומחזיקות מעמד למשך שנים רבות קדימה. הן מאובטחות מפני בלאי מהיר וניחנות בעיצוב מלוטש במיוחד. קוביקס מספקת אחריות ארוכת טווח על רהיטים בסגנון זה.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×