טיפים מקצועיים להתאמת רהיטים בהתאמה אישית לבית

כיצד מומלץ להתאים רהיטים לבית? במאמר טיפים זה ניגע בכל הנושאים החשובים באמת בתחום מרתק זה. התאמת רהיטים לבית היא אחת המשימות החשובות והמרכזיות בעיצובו. חשוב שלא להפקיר אותו או לקחת אותו בקלות ראש אלא להשקיע את מלוא המחשבה. מניסיוננו, דווקא אנשים שבאים מבתים אומנותיים או אותנטיים יודעים בדיוק מה הם רוצים וימצאו אותו בחנויות הווינטאג’. אבל אנשים שמעצבים את ביתם הראשון ללא רקע שכזה צפויים להתלבט הרבה יותר. המפתח להצלחה מהירה שלהם הוא התמקדות בעיצוב המודרני. הוא קל למימוש, פשוט להתאמה בכל חדר ויוצר בבית מראה צעיר ודינאמי.

טיפ מס’ 1 – מומלץ לקבוע מה יהיה המבנה של כל רהיט

מבני הרהיטים מבוססים על אופן השימוש שלכם בהם. למשל שימוש בספריות ובשידות יכול להיות מיושם לגובה באמצעות הדומי רצפה, או לרוחב כדי לא להצטרך להתרומם לגבהים כדי לשלוף ספר. מאידך, מי שבונה התקני אחסון לגובה חוסך בבנייתם בשאר מיקומי הקיר, אותם הוא יכול לנצל לצרכים אחרים. שולחנות סלון עשויים להיות מופרדים לפינות קפה או בגודל אחיד ומסורתי. חשוב לבחור כל רהיט בהתאם לאופן השימוש בו אתם מורגלים.

טיפ מס’ 2 – חשוב להתמקד במאפייני העיצוב המועדפים עליכם

בעיצוב מודרני, רהיטים בהתאמה אישית לבית מאד קלים להתאמה. כל שאתם צריכים הוא לבחור צבע מועדף ואם יש כבר רהיטים בבית, פשוט להתאים אותו אליהם. כמו כן, תצטרכו להתמקד במידת עובי עבה עבור חדרים גדולים ובמידת עובי דקה עבור חדרים קטנים כדי להבטיח הצבת רהיטים אחראית ולא מגושמת ובולטת במרחב.

טיפ מס’ 3 – כדאי לפנות להדמיית מחשב של חנות רהיטים לצורך בחירתם ורכישתם

רכישת רהיטים הכי כדאי לעשות דרך הדמיית מחשב של חנות רהיטים פרטית. חנות כזו מספקת לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל לממש את המבנה והעיצוב אותם תכננתם וגם לקרוא לפרטים מהן מידות הרהיטים לפני שרוכשים. במילים אחרות, ניתן לרכוש רהיט חדש בלי לצאת מהבית. רהיטים בהתאמה אישית לבית שנרכשים בהדמיית מחשב שכזו מזכים את הצרכנים בהובלה והתקנה, תעודת אחריות מטעם החנות ושנים רבות של הנאה צרופה מהשימוש.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×