כך מומלץ לבחור ריהוט בהתאמה אישית

על מנת להסדיר פריטי ריהוט בהתאמה אישית לבית, מומלץ לעבוד בשלבים ממוקדים על מנת להגיע לתכנון עיצוב ופרקטי מושלם. בשלב הראשון, מתמקדים בפרקטיקה ומבינים מה יש לקנות בכל קטגוריית ריהוט, מהמזנון ועד ספריית הסלון, משידות האחסון ועד שולחנות הסלון. השלב הבא הוא לתכנן את העיצוב של הפריטים הללו על מנת להגיע למראה המושלם מבחינתכם. כידוע, עיצוב מודרני הוא הטרנד החם של עיצוב הבית בשנים האחרונות והוא מטביע קונספט דקורטיבי מרהיב עין בשל התצורות המלבניות, העיצוב הדק והמינימליזם בו הוא ניחן.

ריהוט בהתאמה אישית – מכאן מתחילים

יש לחשוב כיצד אתם הייתם רוצים להשתמש בתשתיות שלכם, שהרי זו המשמעות של ריהוט בהתאמה אישית. נתחיל בשולחנות הסלון. האם הם צריכים להיות מרכזיים או שמדובר בסט שולחנות להפרדה זה מזה לצורך יצירת פינות קפה? האם המזנונים שלכם צריכים להכיל מדפי דלת ומגירה או מדפים פתוחים? ומה בדבר הספרייה? קונסולות ושידות האחסון? ברהיטים הללו, במיוחד במזנונים, עולה גם שאלת הגובה: האם הרהיטים צריכים להיות צמודי קיר עם מדפים קרובים לרצפה, או להכיל גם משטח לקדיחה בקיר עם מדפים עליונים. ניתן גם לרכוש כוננית שמוברגת למזנון עצמו ובכך לחסוך בקידוחים.

קביעה מדוקדקת של עיצוב הרהיטים

עיצוב מודרני של רהיטים מביא את הליטוש הטוב ביותר עבור מראה הבית. הוא מלבני, תמיד נראה עוצמתי מחד ומינימליסטי מאידך ומשתלב בקלות בכל בית מגורים עם כל תשתיות הצביעה, העץ והחיפוי. נשאלת השאלה מהם צבעי הרהיטים המועדפים עליכם וכיצד אתם רואים את הפרזול על גבי הרהיטים? חד גוני ביחס אליהם או שונה? המשמעות של עיצוב ריהוט בהתאמה אישית מתבטאת בדיוק בנושאים הללו. יש אנשים שמעדיפים רהיטים בהירים ויש שיעדיפו ריהוט כהה. יש שיעדיפו שכל ידית תהיה בצבע שונה משל גוף הרהיט ויש שיעדיפו ידיות שהן בדיוק בצבע שלו. תכננו את העיצוב בהתאם לאמות המידה הללו.

Cubix עיצוב רהיטים מודרניים מן המעלה הראשונה

בחברת Cubix תוכלו למצוא מענה מלא לעיצוב ריהוט מודרני איכותי. קוביקס מתמחה בשיווק ריהוט בהתאמה אישית בתחום האחסון: מזנונים, קונסולות, שידות וספריות. לצד זאת, יש לה קו שיווק שולחנות סלון מגוון, בו ניתן לבחור שולחנות מרכזיים להצבה בסלון או שולחנות הפרדה לפינות קפה. סט ההפרדה מגיע כ- 2 יחידות קטנה וגדולה, אך ניתן לרכוש גם סט של 6 שולחנות צד שווים בגודלם.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×