כך מומלץ לגבש סט רהיטים בהתאמה אישית לבית

ארגון הבית עם רהיטים חדשים הוא ללא ספק חוויה מכוננת עבורכם כדיירים. אם אתם מעוניינים לדעת כיצד לעשות זאת נכון, במאמר שלפניכם אנו מביאים את כל מה שבאמת חשוב לדעת לפני שנגשים לקבוע רהיטים בביתכם. המאמר יחלוש על מספר נושאים, מהמראה החיצוני של הרהיטים ועד מקום הרכישה המועדף.

גיבוש מראה הרהיטים והמבנה שלהם

רהיטים מתחלקים לשלושה סוגים, כסאות, שולחנות ורהיטי אחסון כגון ספריות שונות, שידות מותאמות לילה, יחידות אחסון ועוד. לכל אחד מהם מבנה שונה, עיצוב שונה וגם דרישות שונות שלכם מהם. רהיטי האחסון עשויים להיות גדולים ורחבים או קטנים ומוגבלים במקומם. הכיסאות עשויים להתבסס על עור, בד או עץ נקי ללא ריפוד. גם לשולחנות ניואנסים דקורטיביים שונים, החל מגיבוש מראה הרגליים שלהם ועד לעיצוב הפלטה העליונה. מומלץ לבחור כל רהיט בהתאם למידות המקומות הפנויים בבית, ועל פי התאמה דקורטיבית למרחב, כפי שאתם מוצאים לנכון. חשוב ליישם את הבחירה עם תמונות של הלוקיישנים בהם יהיו רהיטים או על ידי בדיקה במקומות ההצבה עצמם.

בחירת הרהיטים בחנות רהיטים פרטית

רק חנות רהיטים פרטית תוכל לסייע לכם באמת ובתמים לגבש רהיטים בהתאמה אישית לבית. שם, תוכלו להיחשף למבחר גדול של רהיטים מסוגים שונים ולבחור את המתאימים לכם ביותר. הסוד הוא שלא חשוב מה תבחרו, אתם צפויים להכניס לבתיכם רהיטי איכות עמידים, שורדים למשך תקופה ארוכה ומענגים לשימוש. אלו הם בדיוק היתרונות של היותכם לקוחות חנות רהיטים פרטית, בשונה מרשת שיווק שמחזיקה מלאי ריהוט מוגבל ומספקת שירות פחות נגיש.

קוביקס – להתאים את הרהיטים לבית בקלות

קוביקס מספקת לכם תכולת ריהוט אותה ניתן לבחור באמצעות הדמיית מחשב מבבלי לצאת מן הבית בקלות רבה. עיצוב רהיטים בהתאמה אישית לבית בבית קוביקס לוקח את מקום המגורים שלכם צעד אחד קדימה לעבר מחוזות דקורטיביים מדהימים. ניתן לגבש בכל מקום אסופת רהיטים בהתאמה אישית לבית המבוססים על גימור מודרני או אותנטי בהתאם לצרכים הדקורטיביים שלכם. ניתן להיוועץ בעובדי החברה אודות כל אסופת ריהוט שאתם מבקשים לבחור, מפינת אוכל ושולחן סלון, ועד לצביר רהיטי אחסון איכותי ולקבל תמיד מענה טוב ונגיש מאד. בכך, תוכלו להבטיח לעצמכם אספקת רהיטים בהתאמה אישית לבית בקלות רבה!

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×