כך תסדירו בבתיכם פינות אוכל מעוצבות

כיצד מומלץ לבחור פינות אוכל מעוצבות לבית? במאמר זה אנו מספקים את כל הכלים לבחירת פינת ההתכנסות המושלמת עבורכם. במאמר נלמד כיצד לקבוע את המבנה של פינת האוכל וממנו נצא לנושאים אומנותיים כמו עיצוב ופרספקטיבה. משם, נלמד כיצד ליישם את בחירת פינות האוכל הביתיות שלכם. קריאה מהנה!

כך מומלץ לקבוע את מבנה פינות האוכל

למי שטרם התנסה בעיצוב רהיטי בית, המבנה אינו שאלה עיצובית אלא שאלה מעשית: כיצד תשתמשו בריהוט שלכם בפועל? בפינות אוכל, ניתן לבחור במבנה נפתח או קבוע. מבנה נפתח מבוסס על שולחן נפתח שמגיע בגודל בינוני-קטן ומאפשר הרחבה לגודל גדול כאשר באים אורחים. מבנה זה של פינות אוכל מתומחר יקר יותר מהמבנה הקבוע אך יש לו ייעוד שלשמו הוא נקנה: אירוח. אם אתם גרים בבית שממעט לארח אורחים, ייתכן ומדובר בהוצאה שאינה לצורך. יחד עם זאת, אם יש לכם חדר גדול דיו, ניתן לרכוש שולחן גדול בעל מבנה קבוע ולארח אורחים, אך התשתית הנפתחת הרבה יותר פרקטית כי היא מאפשרת גם חיסכון במקום בימים בהם אין אורחים בבית.

כך מומלץ לגבש את עיצוב פינות האוכל

פינות אוכל עשויות להיות מבוססות על שולחנות עגולים, מרובעים ומה שביניהם: אליפטיים, מלבניים עם קודקודים מעוגלים, ועוד. הכסאות עשויים להיות מבוססים על עץ בתולי לישיבה ישירה או על ריפוד עור/דמוי עור/בד. חשוב לבחור בעיצוב פינת האוכל המועדף עליכם ואם היא משתלבת עם תכולת ריהוט אחרת כמו מזנונים שכבר הוצבו בחדר, יש לגבש את העיצוב על פיהם כדי ליצור עקביות בחדר. הדבר מתבטא בצבע הכסאות והשולחן ובצורה הנדרשת לכל אחד מהרהיטים הללו. חשוב לבחור בשולחן וכסאות בעלי עובי עבה לחדר גדול ובעלי עובי דק לחדר קטן כדי להימנע מהצבה מגושמת במרחב.

כך מומלץ ליישם את בחירתכם בפועל

את בחירתן של פינות אוכל מומלץ לבצע בהדמיית מחשב של חברת רהיטים פרטית. הדמיית מחשב זו מאפשרת לכם לבחור פינות אוכל מעוצבות בלי לצאת מהבית ולהסדיר אותן בבתיכם לאחר הובלה והתקנה. פינות אוכל מחברת רהיטים פרטית מזכות אתכם בשימוש מענג וארוך טווח על בסיס עמידות ואיכות.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×