כך תסדירו רהיטים בהתאמה אישית לכל מבנה

אין ספק כי בחירת רהיטים בהתאמה אישית מהווה אתגר משמעותי עבור בעלי חזקות על מבנים. בין אם זהו הבית ובין אם מדובר במשרד שלכם, רהיטים בהתאמה אישית מספקים למשתמש את האתגר הגדול בבחירה שלו אך סיפוק גדול אם היא הושלמה באופן מיטבי. זאת, כל בר דעת שזוכה לקלוט רהיטים חדשים בוודאי יודע. כיצד מומלץ לממש רהיטים בהתאמה אישית? במקבץ זה תוכלו ליהנות משיטה בטוחה בה כל דייר או יזם מצליח להסדיר זאת בקלות רבה.

בתחילה, יש לתכנן את מבנה הרהיטים

המבנה הוא התצורה הבסיסית ביותר של כל רהיט: ספריות עם מדפים פתוחים או סגורים? אולי שילוב של השניים? קונסולות ומזנונים בתצורה גבוהה וצרה או נמוכה ורחבה? שולחנות סלון גדולים ומרכזיים או מספר שולחנות סלון להפרדה לפינות קפה? פינות אוכל נפתחות או עם שולחן בעל גודל אחיד? אלו השאלות שמצביעות על מבני הרהיטים השונים, וזהו הבסיס ליצירת תשתית של רהיטים בהתאמה אישית.

לאחר מכן, יש לתכנן את עיצוב הרהיטים

לעיצוב הרהיטים ישנה משמעות מיוחדת בהחלט. לא זו בלבד שהדבר קובע כיצד ייראה כל רהיט אלא גם מייצר תאימות בין כל הרהיטים יחדיו, ובכך קובע איזשהו סגנון עיצוב עקבי במבנה: עתיק בעל מראה עץ או מודרני בעל צבעים בהירים, בדרך כלל. אף על פי כן, ישנן אפשרויות ביניים רבות שניתן לדבוק בהן. באמצעות הדמיית מחשב של חנות רהיטים בהתאמה אישית קל מאד לזהות עיצובים שיכולים לבוא בחשבון עם הטעם האומנותי שלכם ולאמץ אותם אל המבנה אותו אתם מטפחים.

בחירה מעשית של רהיטים בהתאמה אישית? פנו להדמיית המחשב של Cubix

בחברת Cubix תוכלו ליהנות ממבחר עשיר של רהיטים בהתאמה אישית בסגנונות עיצוב שונים, חלק מודרניים וחלקם בעיצוב כפרי מימי העבר. ניתן למצוא קולקציות של ריהוט רטרו עם מראה מיוחד בין המקובל בזמננו לבין העבר בקונסטרוקציות מיוחדות: שולחנות סלון עם רגלי אלכסון, ספריות עם מדפים בעלי תצורות מיוחדות, ועוד. בקוביקס תוכלו לממש את עיצוב המבנה שלכם במלוא הדרו! בואו לבחור את תכולת הריהוט שתעשה עבור המבנה שלכם את ההבדל באמת ובתמים!

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×