כך תשלבו בסלונים שלכם ספריות מתכת בשילוב עץ

אחד הפריטים שמאד מומלץ להשקיע בהם בסלון הביתי הוא הספרייה. ספרייה גדולה ומלאה בספרים מעידה על עושרו הרוחני של הבית, אך אם אין לכם כמות ספרים כה גדולה, ניתן להתחיל בספרייה צנועה יותר ולהתקדם בהמשך. הרעיון הוא ליצור באחד הקירות מראה כוורות יוקרתי שיאפשר אחסון ספרים מסודר בצמוד לקיר. מעוניינים לדעת כיצד לבחור ספריות מתכת בשילוב עץ? להלן מאמר מומחים שיסייע לכם להגשים את בחירתכם על הצד הטוב ביותר.

מומלץ להסדיר את הספרייה בחנות רהיטים מקצועית בלבד

זה לא סוד כי ספריות ניתנות לרכישה גם ברשתות ובחנויות כל בו ביתיות ברמה הלוקלית. רק בחנות רהיטים מקצועית אתם מבטיחים מגוון עצום של עיצובים ועל בסיס חומרי גלם איכותיים שיחזיקו מעמד ביציבות גם בעומסים של Full Capacity: כל הספרייה מלאה בספרים. כשאתם פונים לחנות רהיטים מקצועית אתם מבטיחים ספריות מתכת בשילוב עץ מחומרים שאינם מחלידים ועם עצים חזקים ועמידים במיוחד לחבטות, מכות ועומסים.

חשוב לבחור ספרייה מעוצבת המשתלבת עם מראה הסלון

במידה וזהו הרכיב הראשון שאתם מכניסים לסלון, זו נקודה טובה מאד להתחיל בה, אבל במידה והסלון כבר מעוצב ומגובש, מומלץ להישאר עקביים ברכיבי פרזול המתכת שאתם בוחרים ובסגנון העץ. הכוונה היא לעיצוב גוני נכון שניתן לשילוב עם הגוונים הקיימים במרחב.

ממשו את הבחירה בהדמיית מחשב של חנות רהיטים

רק באמצעות הדמיית מחשב של חנות רהיטים מקצועית תוכלו להגיע לדגמים של ספריות מתכת בשילוב עץ אשר ישתלבו במרחב שלכם ביסודיות. אנו ממליצים להימצא בסלון שלכם כאשר אתם בוחרים ספריות מתכת בשילוב עץ ולעבוד עם מחשב או טלפון נייד מחוברים לאינטרנט כדי להוציא מהדמיית המחשב את המיטב עבור חדר זה. תנו התייחסותכם לגוונים ולצורות השונות של כל ספרייה על מנת למצוא את הדגם המושלם.

ודאו כי מידת העובי של הספרייה מתאימה ויזואלית למרחב הסלוני שלכם

בסלון צר וקטן מומלץ לבחור ספריות מתכת בשילוב עץ בעלות ממד דק, בעוד שבסלונים גדולים יתאימו בעיקר ספריות עבות. בדרך זו אתם מבטיחים שילוב ממדי מנצח, ללא בליטות-יתר או מנגד, ללא עיצוב לא משפיע. בסלונים בהם ספריות הן רכיבי הריהוט הראשונים בהחלט, מומלץ לקבוע צבע כהה אם החדר קטן וצבע בהיר אם הוא גדול גם להמשך הבחירה הפורייה של רהיטי חדר זה.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×