כל מה שצריך לדעת על בחירת מזנונים

במאמר שלפניכם נלמד כיצד לתכנן מזנונים לחדר האורחים ולרכוש אותם כשהם בהתאמה מושלמת למה שאנחנו צריכים. הפרמטרים השונים שמצביעים על התאמתם לבתים שלנו אינם רבים אבל כדאי להכיר אותם בשביל לדעת מה עליכם לעשות בעת גיבוש הסלון בפתרון האחסון היוקרתי.

הכל מתחיל מהמבנה – היכן ימוקם כל מדף במזנון?

נתחיל במיקום סטים של מדפים. במרבית המקרים, מדובר על מיקום נמוך קרוב לרצפה, כשההתקן עומד עליה באמצעות רגליים מרחפות שלא ניתן לראות מרחוק. מזנון שכזה מאפשר לכם שורה של 2-3 קומות מידוף נמוכות. ניתן להרחיב את המזנון בשתי דרכים. או לרכוש קומת קידוח בקיר, או לרכוש מזנון עם כוננית שחצובה בחלקו העליון ואז אין לכם צורך בקידוח. מבני המדפים של מזנונים עשויים להיות פתוחים או מדפי דלת. את זאת מומלץ לקבוע בהתאם לסוג התכולות שאתם מבקשים לאחסן בהתקן שלכם.

התהליך ממשיך לקביעת עיצובו של המזנון

רבות דובר על סוגי עיצובים וסגנונותיהם – אך כיום ניתן לומר כי העיצוב המודרני הוא יותר מעוד נישה. זהו עיצוב שיוצר עוצמה ומטביע בבית את האלמנטים החדשניים ביותר. הקווים הישרים משמאל ומימין לכל מדף, ועל גבי המדף, הבסיסים הסימטריים שמחזיקים את המזנון והמרחבים עליהם הוא פרוס הופכים מזנונים מודרניים לגולת הכותרת. נשאלת השאלה מהם הצבעים הנדרשים לדעתכם? בהירים או כהים? עם ידיות דלתות שדומות לצבע העיקרי של המזנון או שונות ממנו? העיצוב של המזנון תלוי בשאיפות שלכם לגבי מראהו החיצוני ובריהוט הבית הקיים, עמו הוא צריך להשתלב.

Cubix חברת מזנונים מודרניים איכותיים

בחברת קוביקס תוכלו למצוא מזנונים בסגנון עיצוב מודרני בשילובים שונים של גוונים, בהירים, כהים ועם פרזול דומה לצבע של המזנון או שונה ממנו. ניתן למצוא מזנוני דלת לצד מזנונים עם מדפים פתוחים וליהנות משילובים של החסנים אלה על גבי רהיט אחד. ניתן לבחור מזנונים בגובה נמוך, קרובים לרצפה, או מזנונים שיש בהם גם יחידת תלייה על הקיר או כוננית הברגה לחלקם העליון. המבחר הרב שחברת Cubix מציעה לרהיטים שלכם הופך את בחירתם של מזנונים לחוויה מעשירה ומעניינת במיוחד שעשויה לתרום תרומה מכרעת לעיצובו החדשני של סלונכם.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×