כל מה שרציתם לדעת על אפיון מזנונים בבתי לקוח

מזנונים הם פתרונות האחסון המרכזיים בסלון. בבתים בהם מזנון הסלון עמוס ניתן להיעזר בהתקני משנה כמו קונסולות מדפים. על המזנונים מונחות הטלוויזיות ומרוכזת רוב תכולת הסלון הקבועה: סטים של כלי איכול יוקרתיים בארונות, חפצי נוי, ועוד. מעוניינים לדעת כיצד לבחור מזנונים? במאמר זה אנו מספקים את כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא זה.

גבשו את מבנה המזנונים הנדרש עבורכם

האם המזנון עתיד להיות על הקרקע או קדוח בקיר? האם הוא יהיה שילוב של השניים? לרוב, מזנונים שמחוברים לקיר נועדו לחסוך מקום בסלונים קטנים, בעוד מזנוני הנחה על רצפה מיועדים לסלונים בינוניים וגדולים. עבורם, ניתן לשלב התקן קידוח עליון כתוספת. בנוסף, כדאי לתת דעתכם לדרישות פונקציונאליות שאולי יבואו בהמשך. אם בכוונתכם להסתיר את ממיר הכבלים בתוך אחד מארונות המזנון, בדרך כלל ייווצר אובדן קליטה. אבל אם תסתירו אותו בארון מחורץ זה יחפה על כך.

תכננו את עיצוב המזנו שלכם

השוו את המזנון עם רהיטים אחרים הפרוסים בסלון, ואם הוא ריק, אז על פי סוג הסלון שבכוונתכם לעצב. ניתן לבחור מזנוני עץ עם רגלי פרזול שחורות ליצירת מראה אותנטי או מזנון בהיר או לבן ליצירת מראה מודרני עכשווי. מזנון עם ידיות ייצג יותר מראה אותנטי בעוד מזנון עם דלתות מינימליות יספק ללקוח מראה מודרני יותר.

בחרו את המזנון שלכם בהדמיית מחשב של חנות רהיטים

חנות רהיטים פרטית, בשונה מרשת לרכש ביתי כללי, עוסקת אך ורק בריהוט ועל כן מספקת לכם מזנוני איכות מעצים מלאים ופרזולים איכותיים ממתכות אלחלד. בנוסף, חנות רהיטים מספקת לכם מקסימום מבחר בשל התמקדותה בענף הריהוט. לכן, אם גיבשתם את מראה המזנון שלכם, קיים סיכוי גדול ביותר למצוא אותו בחנות הרהיטים הפרטית.

ודאו כי המזנון מתאים לפרספקטיבה בסלון

ודאו כי המזנון אשר בחרתם משתלב נכון עם המראה של הסלון כחדר מעוצב. אם הסלון שלכם מאד גדול, מומלץ להתמקד במזנונים בעלי גוונים בהירים (גם אם בחרתם גוון כהה כמו עץ, ניתן פשוט לבחור גוון אלטרנטיבי מעט יותר בהיר, למשל מולבן במקום מבוקע) ועם פרזול עבה. בסלונים קטנים מומלץ לבחור מזנונים בעלי גוון כהה (גם אם בחרתם בצבע לבן, ניתן פשוט לבחור שמנת במקומו) ועם עובי דק. בדרך זו אתם מבטיחים הצבת מזנונים שישתלבו יפה עם הסלון ולא יצרו בו עיצוב מגושם. שינוי הגוונים אינו תקף במידה והם נדרשים לשילוב עם רהיטים אחרים בעלי מראה זהה.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×