כל מה שרציתם לדעת על אפיון ספריות מתכת בשילוב עץ בבית הלקוח

עיצוב ספריות מתכת בשילוב עץ הוא הטרנד החדש בבתי לקוח רבים. ניתן לתכנן עבורכם ספריות בגוונים שונים ובעיצובים המשתלבים בכל בית. מעוניינים לדעת כיצד מומלץ לבחור ספריות מתכת בשילוב עץ? להלן מספר פרטים שלא כדאי לפספס בעת תכנון ספריית החלומות שלכם. קריאה מהנה!

תכננו כיצד תיפרס הספרייה שלכם – על כל רוחב הקיר או חלקו

פריסת הספרייה תלויה לגמרי בתכנון שלכם. קיר שעתיד להיות בו ארון הזזה, מדף או מזנון, ומנגד – להיתלות עליו תמונות, אינו מתאים לפריסה רוחבית מלאה, וזאת לעומת קיר שמוותרים על השימוש הכולל בו בשביל להטמיע עליו ספרייה שלמה. התכנון הוא שלכם, אך אנו ממליצים להחליט בהתאם לתכולה הצפויה להיות מוצבת בסלון. במידה ורכשתם מזנון ומערכת ישיבה, כולל שולחן סלוני, ניתן להשתמש בקירות שנותרו לתכנון גודל הספרייה. קחו מידות וחפשו ספריות מתכת בשילוב עץ העונות על הדרישות שלכם.

מומלץ לרכוש את הספרייה רק בחנות רהיטים מקצועית

מומלץ שהחנות תתמחה רק ברהיטים ולא תשווק ציוד בית כללי, בנוסף. רק חנות רהיטים פרטית העוסקת בפריטים ביתיים יוקרתיים באופן ממוקד תוכל לספק לכם ספריות מתכת בשילוב עץ באיכות טובה במיוחד, עם חומרי גלם שנבחרו בקפידה ומבחר עצום של עיצובים למימוש בחלל שלכם.

כדאי לבצע את הבחירה באמצעות הדמיית מחשב

רק עם הדמיית מחשב ניתן למצוא ספריות מתכת בשילוב עץ המתאימות במדויק למרחב שלכם. עליכם להימצא בו ולהשתמש במחשב או בטלפון נייד מחוברים, על מנת לגשת להדמיה ולהשוות דגמי ספריות לעיצוב הלוקלי שלכם בחדר הסלון. בחירה כזו תשלים במרחב שלכם בדיוק את מה שאתם צריכים על מנת ליצור עיצוב מחודד ואטרקטיבי.

הקפידו על שילוב נאות של גוונים וצורות

מאד חשוב לדעת לעבוד נכון עם גוונים וצורות. במידה והסלון שלכם כבר עוצב, אנו ממליצים להשתמש בחלקי המתכת של הספרייה כפרזול ולבחור גוון זהה לידיות הדלת, פרופילי החלון ומסגרות המדפים השונים. אנו ממליצים לבחור עצים שנראים זהים לעצי השולחנות והמזנונים למיניהם. בכך, אתם צפויים לשמור על תבנית העיצוב הקיימת במרחב ולחדד אותה בכיוון הנדרש עם ספריית בוטיק יוקרתית.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×