כל מה שרציתם לדעת על בחירת קונסולות לבית ולמשרד

קונסולות הן אסופה של מדפים שיכולה לשמש הן בתוך מבנה והן בכניסה אליו. קונסלות לתוך המבנה הן מדפים בפריסה אנכית, בדומה לספרייה או כוורת, רק שכאן מדובר על סט שקודחים אותו לקיר. קונסולות בכניסה למבנה הן מדפים שמניחים אותם על הרצפה. הם בגובה נמוך המאפשר לנכנסים לדירה לעבור בה בקלות וגם להניח עליה את חפציהם, במידה וירצו לעשות כן.

גיבוש סוג הקונסולות הנדרש למבנים

במידה ואין לכם כלל מדפים בסלון או שהמזנון שלכם מלא וזקוק לתגבור, ייתכן ויתאימו לכם קונסולות פנים לשימוש בסלון. אלה קונסולות ממודפות, עם 4-5 מדפים בטור עולה, קדוחים לקיר. במידה ואתם צריכים לספק פתרון אחסון נוח לרחבת הכניסה ולאפשר לעצמכם ולאורחים להניח חפצים כשנכנסים פנימה, תתאים לכם קונסולה נמוכה הממוקמת בדרך כלל בחדרי הכניסה.

גיבוש העיצוב של הקונסולה

מומלץ להתבונן בחדר בו הקונסולה עומדת להיות מוצבת ולתכנן אותה בהתאם לסט הצבעים והצורות שנראים אל מול עיניכם. חשוב לבחור במראה שישתלב עם תכולת החדר. במידה ויש לכם ריהוט, ובפרט ריהוט אחסון, זה מאד קל. פשוט משתמשים בו כרפרנס. במידה וזהו רהיט האחסון הראשון בחדר, מומלץ לקחת השראה מכל מיני עיצובי בסיס בתוכו כמו פרופילי החלון ושטיחי הרצפה.

בחירת הקונסולות בפועל

קונסולות מומלץ לרכוש בחנות רהיטים. רק שם תוכלו להיחשף למגוון רחב של קונסולות ולמצוא את זו שתכננתם בעיצוב. אנו ממליצים לבצע את הבחירה כשאתם נמצאים בחדר המיועד ומשווים לקונסולות שנראות מתאימות על מנת לראות במו עיניכם האם הרהיט צפוי להשתלב יפה בחדר או לא.

בדיקות אחרונות לפני אישור העסקה

  1. בראש ובראשונה, חשוב לוודא שהמידות מתאימות. אם לא, העיצוב שתכננתם אינו בר ביצוע עם אותם רהיטים.
  2. חשוב לבדוק שמבחינת פרספקטיבה הרהיטים מתאימים. בחדר בו קונסולות הן ריהוט משלים לא ניתן לשנות את הגוון, אבל בחדר בו הן מהוות את הרהיט הראשון כן מומלץ לשים לב לבהירות הצבע. אם הוא בהיר הוא יכול להתאים רק לחדר גדול ואם הוא כהה הוא יתאים בדרך כלל לחדר קטן. עובי הקונסולה צריך להיות עבה אם הוא מיועד לחדר גדול ודק אם הוא מיועד לחדר קטן.
Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×