מבחר ספריות בעיצובים מודרניים

כאשר אתם מתכננים את ספריות הסלון שלכם, מאד מומלץ לפנות לנישות מודרניות. מדוע? משום שבשונה מאלו הכפריות הן משתלבות ממש בכל מקום, בכל חדר, בכל צבע ועם רהיטי ישיבה ושולחנות בכל צורה הנדסית. במילים אחרות, אלו ספריות המתאימות לכל מי שלא השקיע בתכנון עיצובי מעמיק. ככל שהשנים עוברות, אנשים מעדיפים לעשות את הצעד הבטוח ולרכוש רהיט אחסון ספרים מודרני שיספק עוצמה דקורטיבית במחי יד. האם ספריות מיועדות רק לספרים או גם לאייטמים אחרים? בואו לקרוא אודות מבחר ספריות אחסון למטרות שונות!

ספריות גב

ספריות גם מוכרות לרובנו דווקא מתקופת העיצובים הכפרית שהתבססה על עץ, אבל הטכניקה מאד רלוונטית גם לימינו. מדובר על ספריות שלא באות במגע עם הקיר, משום שיש להן גב עץ דק שממוסמר אליהן עם מסמרים דקים ייעודיים שנועדו לחבר אותו עם רכיב זה. בשל דקותו של הרכיב, מסמור פשוט הוא שמספק את החיבור, בעוד יתר חלקי הספרייה נעולים בבורגי Lock out ננעלים ובורגי נצרה המחוברים במפתחות אלן עבים. אלו ספריות שנחשבות פשוטות יחסית גם במחיר וניתנות להרכבה עצמית.

ספריות שלוש רבעי קיר

ספריות מסוג זה הנן בגובה של עד ¾ מהקיר. ניתן לרכוש גם ספריות בגובה מחצית הקיר. הספריות הללו נקראות "קיר" משום שהן כבדות ולא נועדו להרכבה או הובלה עצמית. הן מחוברות לקיר ישירות באמצעות ברגים עבים ומותקנות על ידי איש מקצוע מטעם חנות הרהיטים. לספריות מגשים ומדפים מעץ עבה ועמודים ממתכת אלחלד איכותית ומבריקה בצבעים שונים. ניתן ליישם גם את המדפים עצמן שלא בצבע עץ.

ספריות קיר

ספריות המשתרעות לכל אורך הקיר, כשהעמודים מוברגים לרצפה מחד ולתקרה מאידך באמצעות ברגים ייעודיים. הספרייה נועדה להובלה והתקנה על ידי איש מקצוע. מבוססת על מדפי עץ אך ניתן לבחור אותם גם בגוונים אחרים. העמודים שחורים, כסופים או מוזהבים או חומים בהירים או נחושת או ארד, ועוד שלל צבעים. ניתן לבחור אותם גם בצורה משתנה, דקה, עבה, מלבנית או עגולה. הם עשויים מתכת אלחלד שנשמרת כמו חדשה גם לאחר שנות שימוש רבות. ספריה זו תופסת למעשה את כל חלל הקיר, לאורכו ולרוחבו.

ספריות מדפים סגורים

ספריות שחלק מהמדפים שלהן סגורים באמצעות דלתות ומגירות. ניתן למפות גם ספריות פתוחות עם חלק מהתאים סגורים. באמצעות תכנון אדריכלי מעמיק ניתן להגיע להתאמה מדויקת של ספריות עבור בתיכם. ניתן לעשת זאת בהתאם לכמות התאים הסגורים המבוקשים, אם הדבר אכן מתבקש עבורכם.

ספריות לבקבוקי משקה מזכוכית בנפח 1.5-2 ליטר

ספריות אלו נועדו לאחסון בקבוקי משקה גדולים, יינות, ליקרים, צ'ייסרים, וודקות, עראק ועוד. הספריות מיועדות לחובבי משקאות המבקשים לשדרג את הארון ולהחליפו לספריית בוטיק לאחסון הבקבוקים בשכיבה.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×