מבחר שולחנות סלון יוקרתיים בדקורציות שונות

במאמר זה נדון בנושא שולחנות סלון יוקרתיים. אלו נחשבים לשולחנות שמאד חשוב לדעת כיצד בוחרים ועוד יותר, מהן האפשרויות הקיימות כיום עבור דיירים המחפשים ריהוט בית איכותי. להלן מבחר שולחנות סלון בדקורציות שונות שניתן לממש בכל בית מגורים בקלות וביעילות.

שולחן עץ אחיד בסגנון איטלקי

שולחן עץ זה ניחן בסגנון בנייה מעץ מלא. הוא מבוסס על תצורה מלבנית אך ניתן למצוא דגמים בהם ראש השולחן מעוגל ואפילו אליפסואיד לא סימטרי, עם קצה אחד עבה וקצה שני דק. תצורות אלו מקנות לשולחן מראה ייחודי כשהוא מוצב בסלון על טהרת העץ. השולחן מומלץ למי שיש לו מערכת ישיבה קטנה משום שהוא אינו ניתן להפרדה או הגדלה ולכן הוא האמצעי המשלים המבוקש לכל סלון בו יש 1-2 ספות קטנות בגודלן.

שולחן זכוכית אחיד משולב עץ

שולחן עגול עם חלק עליון מזכוכית 100% שקופה ומתחת מערך של עת בהיר שעשוי להיות 4 רגליים או צורה גיאומטרית מיוחדת העומדת במרכזו כלפי מטה. שולחנות סלון יוקרתיים מסוג זה מבססים פתרון לכל חובב דקורציה בה הזכוכית והעץ באים במקשה אחת. ההתאמה היא לבית בעיצוב מסורתי פר אקסלנס, כפרי, בורגני בסגנון עתיק ועוד. אם אתם חובבי זכוכית שקופה זהו הרהיט בשבילכם. הוא מתאים בעיקר לסלונים קטנים עם מעט ספות למספר מוגבל של משתתפים.

שולחן דגם הפרדה זוג

שולחן דגם הפרדה מצטרף אף הוא לרשימת שולחנות סלון יוקרתיים, אך בעוד שני השולחנות שהוצגו לעיל הם כפריים, זהו דגם מודרני. ניתן לגבשו במגוון רחב של תצורות וגוונים והוא יכול להיות מופרד. חלק אחד שלו גבוה יחסית והשני נמוך במספר סנטימטרים, מה שמאפשר הפרדה פשוטה בין התשתיות. שולחנות סלון יוקרתיים מדגם זה הם מספר אחד לאירוח רב משתתפים, משום שההפרדה יוצרת רחבת ישיבה יותר גדולה, אליה ניתן לאסוף חלק מהספות של האורחים ולהגדיל את אזור הישיבה.

שולחן דגם הפרדה שלישייה

שולחן זה מהווה את הדובדבן שבקצפת שולחנות ההפרדה המודרניים ומספק 3 חלקי הפרדה: גבוה, בינוני ונמוך בעיצוב זהה לחלוטין. שולחנות סלון יוקרתיים אלו ניתנים להפרדה לשם הגדלת אזור האירוח. ניתן לשבת בין השולחנות או מסביב להם, כמתבקש בעיניכם. שולחנות סלון יוקרתיים דגם שלישייה מאפשרים ביצוע פרויקטים שונים בתחום האירוח: הגדלת פינת אירוח קיימת או חלוקה לפינות קפה אינטימיות. בחרו דגם זה אם המטרה היא לעסוק באירוח עם משתתפים מרובים.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

מוצרים שעשויים לעניין אותך

Call Now Button
×