מדריך להסדרת ריהוט בהזמנה מיוחדת

במדריך זה תוכלו ללמוד כיצד לבחור ריהוט בהזמנה מיוחדת. במה הדבר שונה מרכישת ריהוט רגילה? ברכישת ריהוט רגילה, מניח היזם, בעל הבית או המשרד, כי העיצוב וטכניקת הבנייה של הרהיטים אינם תלויים בו אלא במלאי של החנות, שהיא בדרך כלל חנות-רשת גדולה וידועה. הוא מגיע לשם, ובוחר מספר פריטי ריהוט נדרשים. האם זה באמת מה שהוא רצה? רוב הסיכויים שלא. אם אתם מעוניינים להרגיש שלמים עם הבחירה שלכם, קחו אותה בידכם ותכננו איך אתם רוצים שהרהיטים שלכם ייראו. את ההזמנה ניתן ליישם בחנות רהיטים מקצועית אשר עוסקת ברהיטים בלבד.

גבשו את המתווה העיצובי של הרהיטים שלכם

ריהוט בהזמנה מיוחדת מתחיל בידיעה שאתם, כלקוחות, הם המיוחדים. אתם הם האנשים שצריכים להיות מרוצים מהריהוט שנראה למול עיניכם. אם יש לכם חדר ובו כבר קיימים רהיטים, ומדובר בריהוט משלים, זה מאד קל. כל מה שצריך הוא ללכת על פי הקו העיצובי הקיים בחדר. אבל במידה והחדר חדש, חשוב לתכנן בעצמכם את הצבע והצורה של כל רהיט. אפשרות אחת היא לבצע תכנון מאפס על פי מתווה ידוע מראש: חדר בעיצוב אותנטי, חדר בעיצוב מודרני, וכד'. אפשרות שניה היא להשתמש במעט הפריטים שיכולים לרמז לכם מה מתאים באותו חדר כרפרנס: בפרופילים של החלונות, במשקופים של הדלתות, בשטיחים, בעבודות הגבס, ועוד.

בחרו את הרהיטים אשר תכננתם בהדמיית מחשב של חנות רהיטים

מומלץ לבצע את הבחירה בהדמיית מחשב משום שבשונה מביקור פרונטלי בחנות, כאן יש לכם הזדמנות לצפות במראה הבית שלכם ובמראה הרהיטים בעת ובעונה אחת. נגשים לחדר המעוצב, פותחים מחשב, מתחברים לאינטרנט וניגשים להדמיית המחשב. זיהיתם את אוסף הרהיטים שגיבשתם בעיצוב? כעת יש לכם הזדמנות לבדוק אם זה באמת מתאים ברמה הוויזואלית.

ודאו שהרהיטים מתאימים במידות ובפרספקטיבה לחלל החדר

מידות הן פרמטר בסיסי שכל אחד צריך להיות אחראי לו. יש למדוד את השטח בו הרהיט עומד להיות מוצב ולהשוות אותו לאורך ולרוחב של הרהיט, כמפורט בהדמיית המחשב. פרספקטיבה היא ההבנה שהאופן בו הרהיט מעוצב עשוי להשפיע על שילובו בחדר. למשל, בחדר מאד קטן, הצבת רהיט עבה ובהיר היא מתכון לעיצוב מגושם. יש לבחור, במקרה כזה, רק רהיט דק ובגוון כהה (להוציא מקרים בהם הרהיט משולב עם רהיטים אחרים ואז אין לשנות גוון). בחדר גדול, מומלץ לבחור בגוון בהיר ובעובי עבה מאותם טעמים.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×