מדריך קצר לבחירת רהיטים בהתאמה אישית למשרד

אחד הנושאים החשובים באמת במשרד הוא עיצוב הרהיטים שבתוכו. המשרד הוא חדר העבודה שלכם, וככזה מאד חשוב להתייחס אליו בכובד ראש כאשר אתם נמצאים בשלב בחירת הרהיטים עבורו. משרד עם רהיטים נוחים וידידותיים למשתמש הוא קודם כל משרד שכיף לעבוד בו. שנית הוא משרד מזמין המאפשר לכם להתגאות בו בפני האורחים והמשקיעים השונים שפוקדים אותו. אז מה צריך לדעת כדי לעבות משרד ברהיטים חדשים? במדריך זה אנו מספקים את כל המידע שאתם צריכים באמת.

חדרי מזכירה וקבלות פנים

בחדרי מזכירה וקבלות פנים הרהיט הכי חשוב הוא השולחן הנמוך, או אם תרצו את המקביל שלו בבתי אב, שולחן הסלון. שולחן המזכירה המוגבה משמש אותה וצריך להיות פונקציונאלי ונוח עבורה, אבל שולחן הסלון משמש גם את האורחים של העובדים והמנהלים השונים, את הממתינים לפני הכניסה לחדרי הייעוץ, וכל אורח אחר שפוקד את המשרד ולכן הוא צריך להיראות במיטבו. מומלץ לבחור שולחן בצבע עץ או צבעים מודרניים בהתאם לסוג הגימור של המשרד. בנוסף, מומלץ שבחדר זה תהיה ספריית מתכת או מתכת ועץ מרכזית.

חדרי עבודה מודולריים

בחדרי העבודה המודולריים מאד מומלץ לבחור את התקני האחסון כנדרש: שידה לאחסון מוצרי משרד, ואם ישנה תכולה חיצונית רבה, יש לשקול רכישת קונסולה וספרייה שתשמש ככוננית. מאד חשוב ליצור סביבת עבודה נוחה וקלה ליישום כל המשימות המשרדיות.

חדרי מנהלים

בחדר מנהלים שבו עובדים עם מסך דק ורחב, מומלץ להציב מזנון תמך שיארח אותו. מומלץ להציב התקני אחסון על פי צרכי האחסון הפנימיים, משידה קטנה ועד קונסולה או ספרייה למי שיש לו תכולה רבה בחדר. חשוב ליצור סביבת עבודה נוחה וקלה ליישום כל תהליכי המשרד.

מסדרונות המשרד

במסדרונות המשרד הרהיט הכי חשוב הוא קונסולה. למעשה, הוא הרהיט היחיד שחשוב, משום שמדובר על מקום צר שאין בו מקום נוסף להצבת רהיטים. הקונסולה מאפשרת לבאי המשרד לאחסן תכולה על המדפים באופן זמני, להתייפות מול המראה ולהתחיל עוד יום עבודה ברגל ימין. קונסולות במסדרונות המשרד יכולות לשמש גם להצבת מדפסות מרכזיות להדפסה בשרתי המשרד דרך המחשבים ותחנות העבודה שבתוכו.

Picture of קוביקס

קוביקס

רהיטים מעוצבים באווירה מודרנית. יצור ושיווק רהיטים לבית ולמשרד עם ותק של כ-10 שנים בתחום, בשיתוף מעצבים ואדריכלים מובילים בארץ.
בקוביקס אנו מתמחים ביצירת רהיטים בהתאמה אישית וליווי אישי של לקוחות ומעצבים בתהליך העיצוב והיצירה.

Call Now Button
×